MSN Messenger и се околу него

Статус
Затворена за нови мислења.

Caligula

Realiziran
Член од
25 јануари 2005
Мислења
895
Поени од реакции
97
go imam ovoj error code

Error code: 84cc0020

ne mi dava lista?

resenie ?
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
Значи вака...ми јавува ерор 80048820.....неможам да се логирам преку MSN а се логирам преку ebuddy...значи пасвордот не е....чаре?
 
P

Princ

Гостин
Датумот и саатот на компјутерот точни ти се? Ај една проверка, таа можност да ја исклучиме.
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
Датумот и саатот на компјутерот точни ти се? Ај една проверка, таа можност да ја исклучиме.
Кога го уклучив компјутерот видов дека не се точни,сменив но место 2009 јас 2008 сум ставил...но ни на крај памет немаше да ми текне дека може да е до тоа :)
Пиво или нешто по алкохолно? :)
Фала!
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
i ja go najdov toa...ama ne e resenie...
Ова се појавува кај бета верзијата, значи имаш проблем со твојата листа на контакти и затоа неможеш да се логираш. Направи вака,
оди во [FONT=&quot]C:\Documents and Settings\[/FONT][FONT=&quot]твоето име[/FONT][FONT=&quot]\Contacts\[/FONT][FONT=&quot]Messenger_e-mail_address [/FONT]и избриши ги сите фајлови во овој фолдер. Следно најди го овој фолдер, [FONT=&quot]C:\Documents and Settings\[/FONT][FONT=&quot]твоето име[/FONT][FONT=&quot]\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts
[/FONT]
исто и овде избриши ги сите фајлови ( и оние hidden files што се ) и пробај да се логираш :)

Напомена: Прво мораш да ја уклучиш онаа опција Show hidden files and folders за да ги најдеш сите овие фолдери
[FONT=&quot]
[/FONT]
Читај :)
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Вирус ли е шо е тва на мсн.. некој контакт кога ке се исклуче на мсн ми стига порака од него ВИДЕТЕ КОЈ ВЕ ИЗБРИШАЛ ОД МСН и една веб страна...:toe:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Вирус ли е шо е тва на мсн.. некој контакт кога ке се исклуче на мсн ми стига порака од него ВИДЕТЕ КОЈ ВЕ ИЗБРИШАЛ ОД МСН и една веб страна...:toe:
Вирус е бе Јоце, немој да си се излажал да кликнеш :)
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
Вирус ли е шо е тва на мсн.. некој контакт кога ке се исклуче на мсн ми стига порака од него ВИДЕТЕ КОЈ ВЕ ИЗБРИШАЛ ОД МСН и една веб страна...:toe:
еј стварно и мене ми стаса тоа и кога отворив бараше да напишам е-маил и пасфорт, ама не напишав ништо, затворив
бегај какви будали постојат, само за штета да ти направат
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
еј стварно и мене ми стаса тоа и кога отворив бараше да напишам е-маил и пасфорт, ама не напишав ништо, затворив
бегај какви будали постојат, само за штета да ти направат
Па веќе и ти го имаш вирусот :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom