Mr.Robot

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Типот во главна улога не е доволно добар глумец, не ме убеди во ниедена епизода, а и самата серија дури и 1-та сезона не ем воодушеви, overhyped.
 

Memento Mori

Yeah science, bitch!
Член од
24 август 2009
Мислења
1.132
Поени од реакции
1.562
Мене ми беше супер а нз како Малeк не е доволно добар глумец :toe:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
И мене лично првата сезона ми беше многу поинтересна.. бар се знаеше кој е жив,кој не е што е вистинско што не е. Сега ептен претераа во 2ра сезона, еве и со Тајрел на крајот.. вистински е не е.. дрн дрн.. претераа....
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.698
Поени од реакции
6.619
јас ја прекинав искрено да ви кажам. Уште на третата еп од вторава сезона серијава ми стана тотално одбивна за гледање. Такво тупење, такви темници, глупи дијалози кои не водат никаде, психоделични сцени итн...не очекував до толку. Испаѓа дека гледаме исповед на психопат, а не крими мистерија серија. Штом серијата не ме привлекува ВЕДНАШ да посегнам по следна епизода, батали. Кој му се допаѓа и има нерви да губи време на вакво нешто слободно. I'm out of here :cautious:.
 
Ф

Флеш

Гостин
јас ја прекинав искрено да ви кажам. Уште на третата еп од вторава сезона серијава ми стана тотално одбивна за гледање. Такво тупење, такви темници, глупи дијалози кои не водат никаде, психоделични сцени итн...не очекував до толку. Испаѓа дека гледаме исповед на психопат, а не крими мистерија серија. Штом серијата не ме привлекува ВЕДНАШ да посегнам по следна епизода, батали. Кој му се допаѓа и има нерви да губи време на вакво нешто слободно. I'm out of here :cautious:.
Лоша одлука:confused:
 
Член од
16 јуни 2013
Мислења
418
Поени од реакции
344
јас ја прекинав искрено да ви кажам. Уште на третата еп од вторава сезона серијава ми стана тотално одбивна за гледање. Такво тупење, такви темници, глупи дијалози кои не водат никаде, психоделични сцени итн...не очекував до толку. Испаѓа дека гледаме исповед на психопат, а не крими мистерија серија. Штом серијата не ме привлекува ВЕДНАШ да посегнам по следна епизода, батали. Кој му се допаѓа и има нерви да губи време на вакво нешто слободно. I'm out of here :cautious:.
Серијата не е за секого, ретко кој ја разбира.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
Член од
18 јануари 2012
Мислења
381
Поени од реакции
653
^ Ауууу надпросечна интелигенција треба а
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Ако мислиш дека ваква серија што е сепак кохерентна е чудна ондак боље не пуштај никаков арт-хаус филм.
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Одлична серија.

Првата сезона далеку подобра од втората и како што кажа @Zedd беше трејлер за третата сезона :) . Сепак браво за сценариото и одличен избор за главна улога.

 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Почнав да ја гледам и ја завршив првата сезона.. Добра серија според мене, иако колку шо прочитав на почеток од темава многу не ја бендисувате.. Ајде се читаме чим ја завршам втора.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom