Manchester United v Liverpool; 11-02-2012; Kick off: 12:45; Day 25 Old Trafford

Како ќе заврши натпреварот


  • Вкупно гласачи
    124
Статус
Затворена за нови мислења.

Noorotic

пецач на риби
Член од
22 февруари 2011
Мислења
892
Поени од реакции
383
Сега сигурно победуваат манчестер обединетите, башка како што играат дома, а у гости челзи имаа срека што не изгубија за малце како и да е сега со ливербазен у ефа шоља пошто изгубивме на срека ке ги тепаме сега ради одмазда
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.369
Поени од реакции
10.801
сакаш кладба дека ќе ве скичмат Јунајтед??..на Олд Трафорд секогаш ве шлакале и сега нема да има пропуст според мене:D
Како не не шлакале......ајде бе ако победат ќе ти попуштам ко ќе играме. Ќе ти дозволам да стегниш 2 гола. Бива? :icon_lol:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Како не не шлакале......ајде бе ако победат ќе ти попуштам ко ќе играме. Ќе ти дозволам да стегниш 2 гола. Бива? :icon_lol:
Не мора да попушташ ионака за асистенции сум јас....голот ни празен нема да го погодам:D..а тоа што ве шлакале ве шлакале нема бегање..од ко памтам фудбал еднаш само 1-4 другите сезони сите ви се порази..а и всабота нема да биди исклучок:D
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Со цело срце ќе навивам за Ливрпул, со цело срце ... Ајде скаузери, скинете го тоа SCUM-от скапан.
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.369
Поени од реакции
10.801
Не мора да попушташ ионака за асистенции сум јас....голот ни празен нема да го погодам:D..а тоа што ве шлакале ве шлакале нема бегање..од ко памтам фудбал еднаш само 1-4 другите сезони сите ви се порази..а и всабота нема да биди исклучок:D
Па Веб судеше на поќето утакмици затоа.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Па Веб судеше на поќето утакмици затоа.
Сега не заебавај демек до Веб е што губите од Јунајтед??..батали тоа судијата неможи сто пати да изгубиш од еден ист противник и судијата да ти е крив..!
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.369
Поени од реакции
10.801
Сега не заебавај демек до Веб е што губите од Јунајтед??..батали тоа судијата неможи сто пати да изгубиш од еден ист противник и судијата да ти е крив..!
Па на последниве 4-5 утакмици кога не судел тој сме ги шлакале :icon_lol:
А ако не е Веб тогаш Буанко е куив :pos:
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.839
Поени од реакции
14.204
Јас го знам кој е, го иам и на фб :D.. Ама треба да ми платиш прво :icon_lol: Иначе, ај поздрав и од мене.. И да видиме шо среќа има уф Марко :D
Де бе зар за еден скаузер што сакам да го спамирам не ми даваш фб :confused: Ама ако ке се снајдам јас,го чека иста судбина како пол гасол :ROFLMAO:
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.369
Поени од реакции
10.801
А ќе видиме за тоа
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
Ко ќе видам дека секогаш имале помош од судиите и увек се жалат нормално дека ќе ги замрзам. Еден Челзи мочан што е сезонава неможеа да го победат саглам,мораше со пенали и мрсни игри од Веб за едно реми а се борат за титула. Од друга страна Ливерпул два пати го тресна Челзи мислам сезонава,без судиите без тртења. Така да YNWA! Се надевам ќе ги плеснете на сред Трафорд. Па нека се црвени Ферги ко љута пиперка.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom