LOST

Дали ви се допадна крајот на серијата?


  • Вкупно гласачи
    282
Член од
17 октомври 2011
Мислења
12.297
Поени од реакции
30.027

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
27.484
Поени од реакции
53.313
Ако се врати назад, џабе не плашат со AI апокалипса :D
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.162
Поени од реакции
27.504
Not that it matters but Бардо е нов бот на Гугл и е live. За разлика од ChatGPT кој дава резултати според тренинг податоците од јузери. Ај да видиме он што ќе каже за крајот на LOST. :D
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
14.665
Поени од реакции
17.511
Абе џабе се глупирате пробувајќи да ја оправдате катастрофата од крај што ја има ЛОСТ.
Нема ниту логика, нема ниту некоја интелектуална подлога, нема ниту емоционална драма, нема ниту фантастика, уште помалце научна.

Серијата требаше да заврши во трета сезона. Сите жанрови ги внесоа, па барем да ја оставеа така како cliffhanger...
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.546
Поени од реакции
13.164
Крајот и резолуцијата на The Leftovers (од истиот креатор) беше далеку подобра - за сите фанови на LOST - must see, според мене топ 5 серија на сите времиња и убедливо најпотценета, помина некако under the radar низ годините.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.150
Поени од реакции
33.001
Крајот и резолуцијата на The Leftovers (од истиот креатор) беше далеку подобра - за сите фанови на LOST - must see, според мене топ 5 серија на сите времиња и убедливо најпотценета, помина некако under the radar низ годините.
Se sekjavam na poslednite dve epizodi od treta sezona, drugite od taa sezona malku mi se matni. Sto ne e slucaj so poslednata sezona na LOST. Ama, Nora! :love:

Ja gledam za drustvo od pred edna nedela pak. Prvata sezona ja znam na pamet veke.

4B3545ED-8406-4D6C-9695-C65548BF09FE.jpeg
 

Mr. Mojo Risin'

Porka de Majorka
Член од
14 септември 2008
Мислења
3.464
Поени од реакции
4.285

Прв ривач откако заврши... нешто ми е подзаборавено ама уште од прва сезона уште од првите епизоди сфаќаш дека сеуште овој лост универзум е можеби најуникатното нешто видено на ТВ.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom