Lord of the Rings трилогијата + Хобитот

Член од
7 септември 2016
Мислења
197
Поени од реакции
324
Дали сум единствениот кој плачел на филмовиве , особено на крајот на третиот, музиката како ме погодуе у душа дури и одбегавам кога ја гледам трилогијава последниот саат да го изгледам

На други филмови воа ми се нема десено без разлика колку биле емотивни
 
Член од
3 март 2020
Мислења
922
Поени од реакции
1.724
Јас ги обожавам и филмовите и книгите, изгледани по повеќе пати.
Син ми како мал го навлеков на филмовите, па заедно ги гледавме пак и пак и пак :D
 
На врв Bottom