League of Legends

Член од
31 јануари 2018
Мислења
467
Поени од реакции
978
Некој да не има акаунт на EUW ама да има повише херои.
Може да се трампамо за Overwatch. Значи гледајте да е у туј вредност сс игру, не ми нудите 30 левел акаунти сас 10 хероја.
 

psymeteoR

מעטעאָראַ
Член од
4 јануари 2010
Мислења
176
Поени од реакции
17
Дали е некој заинтересиран за EUNE 30 левел акаунт Gold 4, креиран во 2011 година. Моментално имам 85 херои, 25 скинс, 1345 оренџ есенс.
Го продавам за 4000 ден. (според гледање по сајтови за продавање акаунти), ако е некој заинтересиран нека пиши ПМ.
 

Attachments

Член од
31 јануари 2018
Мислења
467
Поени од реакции
978
Nikad nema da ga prodades za tija pare. Nisto posebno ne ti e akaunt, 85 heroja, loso elo.
 

psymeteoR

מעטעאָראַ
Член од
4 јануари 2010
Мислења
176
Поени од реакции
17
Би спуштил до кај 3000 максимум, гледав по некој сајтови за шиткање акаунти, послаби акаунти од мојот го продаваат по 100 долари.. Така да, да пробам прво да го продадам во државава, ако не бива, ќе најдам друго чаре.
 
Член од
31 јануари 2018
Мислења
467
Поени од реакции
978
Да не продава некој акаунт на EUW?
Да има над 85 хероја, ранк небитан, скинови небитно.[DOUBLEPOST=1542816330][/DOUBLEPOST]Да не продава некој акаунт на EUW?
Да има над 85 хероја, ранк небитан, скинови небитно.
 

LustingVertigo

Puppets. I pull their strings,they dance.
Член од
1 декември 2017
Мислења
180
Поени од реакции
60
add BlinkOblivion
da naucite vistinski high elo kvalitet :)
 

EmilijaS

Cat lady
Член од
21 јануари 2016
Мислења
294
Поени од реакции
968
Има некој TFT шо игра? :) Читкав темава гледам одамна не е нешто особено активна. Јас LOL пред TFT немав играно од 2017, ради низа причини ама ова сега ми е нова опсесија. Наскоро ќе има и апликација за на телефон, само уште не е изваена.
Пред ова сезона играв најчесто со shapeshifters и тоа сите 6 собрани, сега комбинација predator/ toxic.
 
На врв Bottom