League of Legends

R

red.devil

Гостин
Знаете како ме хајпнувате да ја инсталирам по стотти пат. Оти толку пати ја имам и избришано. :ROFLMAO:
Ама не, ќе издржам. :semolam:

Го нема ХотАјс, изгледа го има избришано профилот. Тој ќе беше морална поддршка ко ќе разкажува за тролови и фидери. :icon_mrgr:
 

Dr. Wish

Bastard.
Член од
23 септември 2013
Мислења
2.329
Поени од реакции
2.764
Факинг тим што имав задња партија. Zilean и Twitch. Ја пробав Tristana да играм. Дајте предлог за со камерава како да играм отворена, пошто за ништо не ме бива :D
 
Член од
24 јуни 2017
Мислења
16
Поени од реакции
1
Ај да се собереме петорка бе,да пуцнеме[DOUBLEPOST=1499126551][/DOUBLEPOST]1Smile4U(eune srw) слободно адднујте,ќе пуцнеме
 
Последно уредено:

Dr. Wish

Bastard.
Член од
23 септември 2013
Мислења
2.329
Поени од реакции
2.764
Леона ми е факинг маин бе. Од 2000 партии шо иам изиграно скоро 1700 ми се со Леона :pos: :pos: Го играм на све. Мид, топ, супорт чак и шума...Као адц не сум го пробал ама ако ти фаќат око пробај го со фул ад руној и кхазикс мастерис. И максај еклипса. И узми си борк и титаник хидра први итеми. Цепаааааааааааааааааааај
Што билдаш за топ и мид? Топ ваљда Тенк, ама мид? И најголеми counters кој ти се уствари на мид и топ? Ваљда range што се претпоставувам?
 

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
1.981
Поени од реакции
3.706
Што билдаш за топ и мид? Топ ваљда Тенк, ама мид? И најголеми counters кој ти се уствари на мид и топ? Ваљда range што се претпоставувам?
За топ sunfire, omen, frozen heart. Warmog's i Thornmail по потреба. Мид макс ап...Највечи каунтер ти е секој тенк соло топ. Немат шанса да го победиш пр на singed или mundo...А каунтер на мид akali, yasuo, zed. Др све толчиш.
 
Член од
24 јуни 2017
Мислења
16
Поени од реакции
1
За топ sunfire, omen, frozen heart. Warmog's i Thornmail по потреба. Мид макс ап...Највечи каунтер ти е секој тенк соло топ. Немат шанса да го победиш пр на singed или mundo...А каунтер на мид akali, yasuo, zed. Др све толчиш.
Adc main last season here,заинтересиран за некој премаде гејм?
 
Член од
9 мај 2015
Мислења
224
Поени од реакции
82
Ве бустам кој сака нека ме аддни,Master Tier бев 170 ЛП,паднав Diamond 1 засега.
Bloodlust Shadow
 
R

red.devil

Гостин
^И да има добар pool на херои/шампиони уатевер....
Нема логика да фрлиш илјадарче да речиме за акаунт кој е левел 30 а има десет херои отклучено.
 
E

Epsilon

Гостин
^И да има добар pool на херои/шампиони уатевер....
Нема логика да фрлиш илјадарче да речиме за акаунт кој е левел 30 а има десет херои отклучено.

Zavisi, ima lujge (gi smetam za covecki kanceri) so samo sakaat "najbitnite" da gi ima t.e Yasuo, Zed, drugite 18 nebitni so se potrebni za ranked da igras ( mislam so minimum 20 champions mora da iamsh??)...

Kako i da e, pomalku od iljada bi platil za 30ti level acc, ima dechinja so se lazhat i mu treba nekoja stotka za vikend da setnat. :D
 

RickyLFC9

Модератор?
Член од
28 март 2012
Мислења
17.520
Поени од реакции
35.393
На каков Road to Diamond streak сум еј. Прошлата недела бев G3, сеа се искачив до P2 користејќи ги само Kindred и Warwick :D
 
На врв Bottom