League of Legends

H

HoT _iCe

Гостин
Некој да не има акаунт на EUW ама да има повише херои.
Може да се трампамо за Overwatch. Значи гледајте да е у туј вредност сс игру, не ми нудите 30 левел акаунти сас 10 хероја.
 
Член од
4 јануари 2010
Мислења
179
Поени од реакции
18
Дали е некој заинтересиран за EUNE 30 левел акаунт Gold 4, креиран во 2011 година. Моментално имам 85 херои, 25 скинс, 1345 оренџ есенс.
Го продавам за 4000 ден. (според гледање по сајтови за продавање акаунти), ако е некој заинтересиран нека пиши ПМ.
 

Attachments

Член од
4 јануари 2010
Мислења
179
Поени од реакции
18
Би спуштил до кај 3000 максимум, гледав по некој сајтови за шиткање акаунти, послаби акаунти од мојот го продаваат по 100 долари.. Така да, да пробам прво да го продадам во државава, ако не бива, ќе најдам друго чаре.
 
H

HoT _iCe

Гостин
Да не продава некој акаунт на EUW?
Да има над 85 хероја, ранк небитан, скинови небитно.[DOUBLEPOST=1542816330][/DOUBLEPOST]Да не продава некој акаунт на EUW?
Да има над 85 хероја, ранк небитан, скинови небитно.
 

Dr. Wish

Outstanding Сasual Dating Authentic Maidens
Член од
23 септември 2013
Мислења
2.393
Поени од реакции
2.794
add TroN The Warrior support main na EUW.
 

EmilijaS

Cat lady
Член од
21 јануари 2016
Мислења
627
Поени од реакции
2.485
Има некој TFT шо игра? :) Читкав темава гледам одамна не е нешто особено активна. Јас LOL пред TFT немав играно од 2017, ради низа причини ама ова сега ми е нова опсесија. Наскоро ќе има и апликација за на телефон, само уште не е изваена.
Пред ова сезона играв најчесто со shapeshifters и тоа сите 6 собрани, сега комбинација predator/ toxic.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom