LCD телевизори

Член од
14 ноември 2013
Мислења
68
Поени од реакции
57
Здраво дечки, имам low budget тв VOX android 6.0 сега почна да зафркава немижам да го најавам на Google или playstore дали има цака финтс или да се надгради понова верзија оперстивен систем?
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.050
Поени од реакции
3.323
Мислење за LG-55-UN-73003-LA во споредба со SAMSUNG-UE-55-TU-7092-UXXH кој е подобар избор ?
 
Член од
7 јануари 2015
Мислења
797
Поени од реакции
533
Dali kje spodelis iskustvo, kako i dali funkcioniraat, koi se najdobri, dali se isplakja i sl
Супер, освен што нема усб порта, па не можеш снимени филмчиња да гледаш. Боље земи ми бокс

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
17.724
Поени од реакции
21.054
На телевизорот матичната му отиде у к.рац,имав LG 43 инчен сега сакам да земам Samsung 50 инчен,ми фати око на овој ако има некој искуство предности и мани нека сподели ...

Samsung UE50NU 7022
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.779
Поени од реакции
2.873
На телевизорот матичната му отиде у к.рац,имав LG 43 инчен сега сакам да земам Samsung 50 инчен,ми фати око на овој ако има некој искуство предности и мани нека сподели ...

Samsung UE50NU 7022
Колку е стар еЛЏито 43 инчен?? Само да знаеш тоа што те фати око Самсунгот панелот не е исто како еЛЏито VA и iPS
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
17.724
Поени од реакции
21.054
Колку е стар еЛЏито 43 инчен?? Само да знаеш тоа што те фати око Самсунгот панелот не е исто како еЛЏито VA и iPS
4 годи стар,инаку со ЛГто имав големи проблеми со лед диодите двапати менував ..
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.779
Поени од реакции
2.873
4 годи стар,инаку со ЛГто имав големи проблеми со лед диодите двапати менував ..
Изгледа не ти се погоди тој сериски модел. Како и да е, предлагам Сони да земеш барем приближна цена како самсунгот што те фати на око. Бидејќи има подобра слика и поприродни бои

Sent from my Samsung 20 Note Ultra 5G SM-N986U using Tapatalk
 

head

ЧОВЕКОТ СО МАЛО ТЕЛО
Член од
15 септември 2005
Мислења
1.273
Поени од реакции
262
Изгледа не ти се погоди тој сериски модел. Како и да е, предлагам Сони да земеш барем приближна цена како самсунгот што те фати на око. Бидејќи има подобра слика и поприродни бои

Sent from my Samsung 20 Note Ultra 5G SM-N986U using Tapatalk
и обавезно со Андроид!!!
раат да видиш
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
17.724
Поени од реакции
21.054
Изгледа не ти се погоди тој сериски модел. Како и да е, предлагам Сони да земеш барем приближна цена како самсунгот што те фати на око. Бидејќи има подобра слика и поприродни бои

Sent from my Samsung 20 Note Ultra 5G SM-N986U using Tapatalk
Добар модел ли е Sony KD 43X7055B ? Другите модели ми се скапи ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom