LCD телевизори

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
За жал Псисајд, Пионир Куро веќе не постои, ја затворија фабриката од пред пола година. Најдобри телевизори у свет(и изгор скапи), may they RiP.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.737
Поени од реакции
18.481
За жал Псисајд, Пионир Куро веќе не постои, ја затворија фабриката од пред пола година. Најдобри телевизори у свет(и изгор скапи), may they RiP.
Знам но има уште останато по некој јас сум спремен и на старо да купам еден и ќе купам,само прашање на време е кога. Ebay не ми бега изгледа.
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
абе каков лцд само плазма тв лцд не може тој квлаитет да го постигне како што може плазам тв
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
47incha Hitachi, full hd 1080, 699 usd! Sears!
Е добро де - честито. :)
Ја како што ги гледав цените, Wall-Mart имаа многу попривлечни цени, не ми текнува точно сега. Башка ако им однесеше флаер од друга продавница каде некој телевизор е поефтин од нивниот ист модел, ќе ти го дадеа за таа цена.
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
Е добро де - честито. :)
Ја како што ги гледав цените, Wall-Mart имаа многу попривлечни цени, не ми текнува точно сега. Башка ако им однесеше флаер од друга продавница каде некој телевизор е поефтин од нивниот ист модел, ќе ти го дадеа за таа цена.
Во странство се тие продавници така? Како ќе го донесеш кај нас телевизорот?
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Ај да препорачате некој телевизор до кај 40к. LDC или плазма, што е боље да зеам и која марка?:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom