Kajgana Shop (shop.kajgana.com)

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.517
Поени од реакции
33.696
Kajgana Shop е номинирана на Еcommerce Awards во категориите „Шампиони во е-трговија“, „Е-продавница за дом, мебел и градина“, „Е-трговец со најдобра корисничка поддршка“ и „Најдобар верифициран е-трговец“.

Гласањето е тука
https://ecommerceawards.mk/glasaj.
glasano
so srekja!

F0913201-118E-454F-819B-486644722D47.png
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.184
Поени од реакции
34.407
J

joli1

Гостин
шо имаше за кајгана е гласано, како што беше договорено на мировната конференција :cool:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.184
Поени од реакции
34.407
ПРОМО: Големо намаление и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА на модерен мебел на залиха. Испорака веднаш! Разгледај ја целата понуда и нарачај тука

https://shop.kajgana.com/2029-besplatna-dostava

✅
Врвен квалитет, одлични цени!
✅
Голем избор на столици, бироа, комоди, полици, масички фотелји.
✅
Плаќање во готово при достава, онлајн со картичка или на фактура.

Нарачки преку:
Директна порака во Inbox.
️
Он-лајн на https://shop.kajgana.com
Viber или телефонски повик на 071316064.

1.png 2.png 3.png 4.png 5.png 6.png 10.png 11.png 12.png 13.png 16.png 18.png 19.png 22.png 23.png 24.png 25.png 26.png 29.png 32.png
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.184
Поени од реакции
34.407
ПРОМО: БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И ПОПУСТ на фитнес опрема, тегови и справи за вежбање. Разгледај ја целата понуда и нарачај тука

https://shop.kajgana.com/2032-fitnes-besplatna-dostava
Банери ротатор.png

✅
Врвен квалитет, одлични цени!
✅
Плаќање во готово при достава, онлајн со картичка или на фактура.

Нарачки преку:
Директна порака во Inbox.
️
Он-лајн на https://shop.kajgana.com
Viber или телефонски повик на 071316064.
 
Член од
3 март 2020
Мислења
2.413
Поени од реакции
5.063
Зошто сте го направиле купувањето комплицирано?
Ми бара да се регистрирам, па лозинки, па ова-она ...
мислев доволно е адреса каде да се испрати и плаќањето
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.184
Поени од реакции
34.407
Зошто сте го направиле купувањето комплицирано?
Ми бара да се регистрирам, па лозинки, па ова-она ...
мислев доволно е адреса каде да се испрати и плаќањето
Многу комплицирано еј, да внесеш податоци од типот име и презиме, мејл и лозинка :)
Со првата нарачка се регистрираш, не мора прво да се регистрираш за да нарачаш. Регистрацијата е најнормална работа, со цел да имаш евиденција во нарачките и статусот на истите. Можеби наједноставно од сите македонски е-продавници :)
 
Член од
3 март 2020
Мислења
2.413
Поени од реакции
5.063
Acid
Пред две години кога купував гуми, не беше вака. :)
Други е-продавници не знам како работат, освен оние на Фејсбук, каде во порака праќаш инфо и толку. :D
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.184
Поени од реакции
34.407
Acid
Пред две години кога купував гуми, не беше вака. :)
Други е-продавници не знам како работат, освен оние на Фејсбук, каде во порака праќаш инфо и толку. :D
Апсолутно беше се исто, истата продавница е :) Можеби си заборавила? :)

Најлесно е преку фејсбук на дивите продавнички, си оставаш податоци и оп - не го добиваш тоа што си го нарачал :pos:
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
14.023
Поени од реакции
34.635
Најлесно е преку фејсбук на дивите продавнички, си оставаш податоци и оп - не го добиваш тоа што си го нарачал :pos:
Или ќе ти го пратат преку Карго Експрес и ќе се молиш со недели да ти го донесат и на крај ќе ти се јават и дрско ќе те обвинат тебе зашто они се крш. :pos:

Не, шега на страна, не дека сме си наши, да имаше навистина нешто - ќе си кажев, јас сум секогаш искрен кога нешто ми смета, нарачките преку Kajgana Shop се едни од најпозитивните искуства кои сум ги имал при нарачување онлајн, од нарачка, услуга, па се до достава и квалитет на производи. Доколку се двоумите да нарачате поради било каков проблем кој сте го имале со другите интернет продавници, верувајте дека тука нема да имате таков проблем (добро, освен што нема платнени торби во понудата :pos: ). Thumbs up, само продолжете така! (y)
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.382
Поени од реакции
2.315
@Acid секоја чест, кога некој си го бива си го бива, нема збор. Keep up the good work. (y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom