Kajgana Shop (shop.kajgana.com)

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.144
Поени од реакции
34.133
ЈУНСКИ ПОПУСТИ на полици, комоди, бироа, масички и закачалки! Искористете го временски ограничениот ПОПУСТ и одберете некое од овие впечатливи парчиња мебел со кои ќе го разубавите и организирате вашиот ентериер. КЛИК ЗА НАЈНИСКИ ЦЕНИ!

https://shop.kajgana.com/205-mebel

✅
Квалитетна оплеменета иверица и оков
✅
Издржливи метални профили
✅
Испорака низ цела Македонија
⏰
Побрзајте - акцијата трае до 30.06.2022!

Достапни начини за нарачка:
Директна порака на Facebook Messenger.
️
Он-лајн на https://shop.kajgana.com
Преку Viber порака или повик на 071316064.
Со телефонски повик на 071316064.

 ДЕНВЕР 59.png hana 67 korekcija cena juni.png биро далас nova cena.png биро данте.png ДАБЛИН 175 nova cena.png ДАРИЈА.png ДЕНВЕР 58 nova cena .png ДЕНВЕР 176 nova cena.png Закачалка  полица со метална конструкција оливиа.png Закачалка за на ѕид АКИРА.png Маса на преклоп - бела MK10-01-01нова цена јуни.png Маса на преклоп - кафеава MK10-01-02 nova cena juni.png Масичка за лаптоп БРУНО.png Масичка за лаптоп со метална конструкција ДОМИНО.png Метална закачалка Естел - бела.png Полица АМЕЛИ 131.png Полица ВИВИЕН 2 .png Полица со метална конструкција КАИРО 42.png Полица со метална конструкција КАИРО 43.png Тв комода со метална конструкција ВАЛЕРИ.png
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.144
Поени од реакции
34.133
Здосадено ти е од неквалитетен кујнски прибор кој лесно се оштетува и е изработен од сомнителни и токсични материјали?

Најголем избор на тенџериња, тави и кујнски прибор по најдобри цени од висококвалитетен инокс од врвниот производител БРАТСТВО!

20220630_214513.jpg

20220630_214511.jpg

20220630_214509.jpg

20220630_214507.jpg
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.144
Поени од реакции
34.133

Флеш

Гостин - You plonker
Член од
23 март 2009
Мислења
10.456
Поени од реакции
10.767
@Acid

дај промо код :D мерачам од Шопот да земам :LOL:
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
5.708
Поени од реакции
17.878
Еј не заебавај, само што нарачав, дај понатаму код.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.144
Поени од реакции
34.133
@Acid

дај промо код :D мерачам од Шопот да земам :LOL:
Што планираш да порачуваш? Пиши ми ДМ да видам дали за конкретниот производ може да се напраи промо код или веќе е на промоција и без код :)
 

Флеш

Гостин - You plonker
Член од
23 март 2009
Мислења
10.456
Поени од реакции
10.767
Последно уредено:

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.144
Поени од реакции
34.133
Најквалитетните АПАРАТИ ЗА ВОДА достапни по НАЈДОБРИ ЦЕНИ! Бесплатна достава и ГРАТИС 5х10 л. Горска вода со секој купен уред! Нарачај тука

https://shop.kajgana.com/297-aparati-za-voda

✅
ГРАТИС ДОСТАВА и 5х10 л. Горска вода!
✅
Обезбедена гаранција.
✅
Квалитетни компресорски / електронски уреди со опција за ЛАДНА и ТОПЛА вода.

Достапни начини за нарачка:
Директна порака на Facebook Messenger.
️
Он-лајн на https://shop.kajgana.com
Преку Viber порака или повик на 071316064.
Со телефонски повик на 071316064.

_Модел РФХ (сив).png Апарат за топла ладна вода Електричен – Модел YLR0.png Апарат за топла ладна вода Компресор – Модел YLRS-D.png Модел - АКВАРИУС.png Модел СКАЈ.png
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.144
Поени од реакции
34.133
Подготви се на време за студените денови! Квалитетни ПЕЧКИ И КАМИНИ НА ДРВА И ПЕЛЕТИ од реномираниот производител BLIST. Најголем избор, најдобри цени!

https://shop.kajgana.com/225-greenje

✅
Брза испорака низ цела Македонија
Достапни начини за нарачка:
Директна порака на Facebook Messenger.
️
Он-лајн на https://shop.kajgana.com
Преку Viber порака или повик на 071316064.
Со телефонски повик на 071316064.

 BLIST Тера 22 - сива.png BLIST B MAX 2.png BLIST B2 E.png BLIST Basel.png BLIST Napoli.png BLIST OGAN NOV.png blist polar.png BLIST Оптима 8 Еко - беж.png Padova.png БЛИСТ Б1 ЕКО.png БЛИСТ Економик ЛМ.png БЛИСТ Жар нов  - siv.png БЛИСТ Жар нов - беж.png БЛИСТ Оган ЛМ  .png Блист Оптима 8 Еко - црвена.png БЛИСТ ТЕРА 40.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom