Kajgana Shop (shop.kajgana.com)

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.096
Поени од реакции
34.091
Направете нарачка и искористете го овој ПОПУСТ НА КЛИМА УРЕДИ од брендот TOSOT (by GREE)!
⬇️

https://shop.kajgana.com/302-klima-uredi

✅
Гаранција 10 години! (5+5)
✅
Бесплатна испорака до локација.
✅
Ултра-тивки и високо-ефикасни во заштеда на енергија
✅
Интелигентна Wi-Fi контрола
✅
Можност за плаќање онлајн, во готово при достава или на рати.

Нарачки преку:
Директна порака во Inbox.
️
Он-лајн на https://shop.kajgana.com
Viber или телефонски повик на 071316064.
Разгледајте ја целосната понуда на уреди за греење и ладење:
https://shop.kajgana.com/225-greenje-i-ladenje

306166988_503489531622178_1024757014405948353_n.jpg 306170118_503489421622189_7366595178853598365_n.jpg 306257722_503489418288856_7041929149165407191_n.jpg 306449658_503489411622190_3885105988659547250_n.jpg 306570577_503489404955524_862060494367557716_n.jpg 306827494_503489394955525_5857679765016511352_n.jpg 306920143_503489528288845_6930278600222492372_n.jpg
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.096
Поени од реакции
34.091
Redmi_A1_KV_sa_cenom_MK.jpg
Новиот Redmi A1 - достапен во Kajgana Shop по одлична цена од само 6.049 ден! Нарачај на
⬇️


✅
8MP AI dual camera
✅
Голема батерија со 5000mAh
✅
Голем 6.52'' HD+ дисплеј
✅
Моќен и ефикасен 2.0GHz процесор

Сите спецификации:

Нарачки преку:
Директна порака во Inbox.
️
Он-лајн на https://shop.kajgana.com
Viber или телефонски повик на 071316064.

 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
13.859
Поени од реакции
6.998
Дали тоа кајгана шоп добива конкуренција? :icon_lol: Српската онлајн продавница влегува на македонскиот пазар со купување на Gruper.мк на Нина и Paopao.мк

 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.096
Поени од реакции
34.091
Дали тоа кајгана шоп добива конкуренција? :icon_lol: Српската онлајн продавница влегува на македонскиот пазар со купување на Gruper.мк на Нина и Paopao.мк

Па нормално, кога немаат пари за да ја купат Кајгана :D

Играта со купи-продај е комплексна работа, ако си ја завршиш домашната работа можеби ќе ти стане појасно што се случува! :)
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
13.859
Поени од реакции
6.998
Па нормално, кога немаат пари за да ја купат Кајгана :D

Играта со купи-продај е комплексна работа, ако си ја завршиш домашната работа можеби ќе ти стане појасно што се случува! :)
Сепак добро е да се има конкуренција а тоа важи за било кој бизнис. Како викаат конкуренцијата е здрава.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.096
Поени од реакции
34.091
Сепак добро е да се има конкуренција а тоа важи за било кој бизнис. Како викаат конкуренцијата е здрава.
Нормално, конкуренцијата е супер :)
Ќе правиме муабет, затоа што не си ја разбрал домашната, а и комплицирано е. Како и да е, оваа вест нема баш врска со конкуренција или кориснички придобивки, туку е бизнис зделка :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.096
Поени од реакции
34.091
Почувствувај го Светското како да си во прв ред, со оваа супер #BLACKFRIDAY понуда на VIVAX QLED и LED SMART ТЕЛЕВИЗОРИ! Нарачај и заштеди до 8.000 денари!


✅
Бесплатна испорака до дома.
✅
Гаранција 2 години.
✅
Плаќање онлајн со картичка, во готово при достава или НА РАТИ ДО 36 МЕСЕЦИ.

Нарачајте преку:
Директна порака во Inbox.
️
Он-лајн на https://shop.kajgana.com
Viber или телефонски повик на 071316064.

VIVAX IMAGO B Series 40LE20K.png Vivax IMAGO Q series 43Q10C 43__UHD 4K (1).png Vivax IMAGO Q series 50Q10C 50__UHD 4K (1).png Vivax IMAGO Q series 55Q10C 55__UHD 4K Black-Friday.png Vivax IMAGO Q series 65Q10C 65__UHD 4K Black-Friday.png VIVAX Телевизор 50″ A Series 4K Google TV 50UHD10K.png VIVAX Телевизор 58″  A Series 4K Google TV 58UHD10K.png
 
Член од
16 март 2019
Мислења
2.671
Поени од реакции
3.518
Почувствувај го Светското како да си во прв ред, со оваа супер #BLACKFRIDAY понуда на VIVAX QLED и LED SMART ТЕЛЕВИЗОРИ! Нарачај и заштеди до 8.000 денари!


✅
Бесплатна испорака до дома.
✅
Гаранција 2 години.
✅
Плаќање онлајн со картичка, во готово при достава или НА РАТИ ДО 36 МЕСЕЦИ.

Нарачајте преку:
Директна порака во Inbox.
️
Он-лајн на https://shop.kajgana.com
Viber или телефонски повик на 071316064.

Прегледај го приврзокот 355125Прегледај го приврзокот 355126Прегледај го приврзокот 355127Прегледај го приврзокот 355128Прегледај го приврзокот 355129Прегледај го приврзокот 355130Прегледај го приврзокот 355131
Klimatizeri Vivax imate li ?
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.096
Поени од реакции
34.091
FB_IMG_1669221285817.jpg

Повеќе од 130 производи со ВИСТИНСКИ ПОПУСТИ над 50%! Мебел (комоди, клуб маси бироа, полици...), фитнес опрема, бела техника, IT и паметни уреди и многу повеќе. Разгледајте ја целосната понуда тука!

✅ Брза и сигурна испорака!
✅ Бесплатна достава за нарачки над 6.000 ден.
✅ Плаќање онлајн со картичка, во готово при достава, на фактура или на рати.

Нарачки преку:
Директна порака во Inbox.
️ Он-лајн на https://shop.kajgana.com
Viber или телефонски повик на 071316064.

Погледни ги сите #BLACKFRIDAY понуди!
https://bit.ly/black-kajgana
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.096
Поени од реакции
34.091
Kajgana Shop е номинирана на Еcommerce Awards во категориите „Шампиони во е-трговија“, „Е-продавница за дом, мебел и градина“, „Е-трговец со најдобра корисничка поддршка“ и „Најдобар верифициран е-трговец“.

Гласањето е тука
https://ecommerceawards.mk/glasaj.
 

Флеш

You plonker!
Член од
23 март 2009
Мислења
8.811
Поени од реакции
9.403
Kajgana Shop е номинирана на Еcommerce Awards во категориите „Шампиони во е-трговија“, „Е-продавница за дом, мебел и градина“, „Е-трговец со најдобра корисничка поддршка“ и „Најдобар верифициран е-трговец“.

Гласањето е тука
https://ecommerceawards.mk/glasaj.
Части нешто :LOL: :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom