Martinmkd
Поени од реакции
412

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Здраво Мартинмкд. Како си? Те следам во темата за велосипедизам и гледам дека си посветен и дека навистина го сакаш седењето на тврдо седиште, па затоа би сакал да те прашам за совет. Дали знаеш каде може да се купи квалитетен велосипед, но да не е поскап од 2300 денари и да има корпа за цвеќе напред?
    Фала. Ти посакувам се најдобро.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom