K-15 (официјална тема)

Член од
15 јули 2007
Мислења
14.897
Поени од реакции
7.570
веќе и хуморот не им е тоа што биле некогаш ,вицевите ми се скоро сите кој К15 ги обработува во скеч слушнати
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.735
Поени од реакции
7.983
Да не отварам нова тема, ќе ставам тука. Од денеска нова сезона... иако не ми прават у последно време кеф, ама ете... колку да видиме дали ќе чинат новиве епизоди.

 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.795
Абе колку и да не се на нивото како што беа порано мора да ги разбереме и нив,веќе поминале низ се,немаат повеќе инспирација и желба за докажување. Веќе 20 години се на врвот и тоа си го прави своето но сепак мене секогаш ќе ми се омилени и секогаш со радост ќе го гледам било кој скеч,секогаш успевале да ме насмеат.

Секоја чест навистина:cuc:

Еднаш ги видов у Ајриш Паб и срцево ми се испуни :D
 

M1K1 007

не у еу
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.796
Поени од реакции
571
Абе колку и да не се на нивото како што беа порано мора да ги разбереме и нив,веќе поминале низ се,немаат повеќе инспирација и желба за докажување. Веќе 20 години се на врвот и тоа си го прави своето но сепак мене секогаш ќе ми се омилени и секогаш со радост ќе го гледам било кој скеч,секогаш успевале да ме насмеат.

Секоја чест навистина:cuc:

Еднаш ги видов у Ајриш Паб и срцево ми се испуни :D
и мене

а рекламите им се се подобри и подобри т.е немаа никогаш лоша реклама :)
ако не скечот рекламата сигурно ќе ме насмеј

рибешко:pos:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.897
Поени од реакции
7.570
пред малку (17 часот) имало дневна доза а јас не гледав ,дали ги има на јутјуб новите ?
 
Член од
13 април 2012
Мислења
269
Поени од реакции
292
Ааааа ги обожавам:)Барем нешто корисно по нашиве телевизиски канали:pipi:
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Да, конечно направија интересен скеч со политичка пародија. Така се прави пародија на политиката, за разлика од некои т.н хумористични серии набиени со владина пропаганда и политичка коректност.
 
А

Анноун

Гостин
некој активист да ми пратите , некој така... поактивен . :pos:
кога ќе најдат материјал за ремет , партал прават момциве.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom