iPhone 6 и iPhone 6 Plus

Дали ќе премините на iphone 6

  • Да

    Гласови: 8 15,7%
  • Не

    Гласови: 43 84,3%

  • Вкупно гласачи
    51
  • Гласањето е завршено на .
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.101
Поени од реакции
8.168
6plus kupen od One za da se otkluci pravi li nekoj i koja e cenata?
 
Член од
5 октомври 2011
Мислења
155
Поени од реакции
64
700 evra za telefon i toa od 16 gb na koj sto ne mozes da dodades memoriska:tapp:
Точно и дали си среќен поради тоа што имаш телефон што можиш да ставиш мемориска ? Или си бесен што немаш iphone .
 
Член од
5 октомври 2011
Мислења
155
Поени од реакции
64
размислував дечки да одам на 6s а да го шитнам мојот 6 плус . И да доплатам нешто минимално . Ама некако не ми се напушта 5,5 за 4,7
 

krale

iFrit
Член од
30 јули 2011
Мислења
803
Поени од реакции
254
размислував дечки да одам на 6s а да го шитнам мојот 6 плус . И да доплатам нешто минимално . Ама некако не ми се напушта 5,5 за 4,7
Ако ти значат инчите, не ти значи толку 6S - не е којзнае каков скок.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom