iPhone 6 и iPhone 6 Plus

Дали ќе премините на iphone 6

  • Да

    Гласови: 8 15,7%
  • Не

    Гласови: 43 84,3%

  • Вкупно гласачи
    51
  • Гласањето е завршено на .
Член од
3 јануари 2015
Мислења
245
Поени од реакции
509
Sliki preku 500, aplikacii imam 40+, e sega imas aplikacii (igro) po 2 GB, zato ti rekov zavisi so planiras so memorijata
Баш за ова барав низ форумот.. Јас пример имам многу песни и онака просечен број на апликации (фејсбук, мсн, инста, флеш скор и 2-3+) Ќе биде доволно?
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.823
Поени од реакции
2.914
размислував дечки да одам на 6s а да го шитнам мојот 6 плус . И да доплатам нешто минимално . Ама некако не ми се напушта 5,5 за 4,7
Не значи ништо ако скокаш на 6с подобро скокај на 6с Плус


Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
 
Член од
3 декември 2020
Мислења
8
Поени од реакции
3
Imam iphone 6 i imam problem so mrezata. Ne sekogas no cesto pati me dava kako nedostapen. Sum probal so factory reset ama ne go biva. Nekoj so slicen problem ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom