HoN-Heroes of Newerth

Член од
6 септември 2008
Мислења
1.049
Поени од реакции
367
Овој викенд бета акаунтите ќе бидат повторно во игра во повод на прославување на новиот пач :)

This Friday we have a great patch coming to HoN with a full Rampage rework, new hero Gladiator, Report A Player functionality, new item, and a bunch of balance tweaks. To celebrate this excellent patch we are giving all old, non purchased beta accounts a Free2Play weekend. Starting Friday at noon EST and ending Sunday 11:59pm EST anyone can login with their old beta account and enjoy HoN once again.

Па бујрум за сите стари гага играчи на HoN!! :smir:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Овој викенд бета акаунтите ќе бидат повторно во игра во повод на прославување на новиот пач :)

This Friday we have a great patch coming to HoN with a full Rampage rework, new hero Gladiator, Report A Player functionality, new item, and a bunch of balance tweaks. To celebrate this excellent patch we are giving all old, non purchased beta accounts a Free2Play weekend. Starting Friday at noon EST and ending Sunday 11:59pm EST anyone can login with their old beta account and enjoy HoN once again.

Па бујрум за сите стари гага играчи на HoN!! :smir:
Се потепавме да играме. Ко милостива да барам - па цел викенд (2 дена) беспари. Вау. Ко што е трајл акаунтот за вов (10 дена - макс 10 левел).
 
Член од
6 септември 2008
Мислења
1.049
Поени од реакции
367
Се потепавме да играме. Ко милостива да барам - па цел викенд (2 дена) беспари. Вау. Ко што е трајл акаунтот за вов (10 дена - макс 10 левел).
Па сега друго е WoW а друго е HoN да играш...ХоН една игра ти е од 30-40 миути просечна игра, а за WoW ти треба константна игра од денови дури и години :) но како и да е...ова им е финта демек еве ви бесплатно 2 дена да видите колку нови херои и склпоки имаме направено па можеби ќе ви се бендиса да си ја купите играта, како и да е јас ја имам земено па само сакав да ви дадам на знаење кој сака може слободно да си се најави со бета акаунтот од петок и да си игра на муфта што се вели. :smir:
 
Член од
21 јуни 2010
Мислења
119
Поени од реакции
1
Awe ima nekoj purchased akaunt sega da mi kazhe nick da go addnam da igrame zaedno.. Vo momentov sum 1605 psr :P
 
Член од
21 јуни 2010
Мислења
119
Поени од реакции
1
Prodavam AKAUNT koj saka neka mi pishe na ask1o0o@live.com ne e ni kraden ni nish tuku ne mi se igra veke koj saka neka mi pishe ke se dogovirme za cenata (evtino ke vi go dadam)
 
Член од
21 јуни 2010
Мислења
119
Поени од реакции
1
Ajde seushte mi e tuka accauntot za 500 den go davam sam si go kupiv , ama veke ne mi se igra koj saka da my go prodam 500 den! ask1o0o@live.com
 
Член од
30 мај 2010
Мислења
100
Поени од реакции
7
Dota > ALL !

Fakt e ova !

Za site zagreani tipci sto baraat "podobra" grafika mozam samo da kazam deka toa e poradi toa sto seriozno VRSKA si nemaat od Dota pa baraat alternativi i polesni nacini za da ne bidat NOOBCI . - uste eden FAKT !

I grafikata ne e sekogas presudna za podobra igra - Tret i posleden FAKT

Pozdrav
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Dota > ALL !

Fakt e ova !

Za site zagreani tipci sto baraat "podobra" grafika mozam samo da kazam deka toa e poradi toa sto seriozno VRSKA si nemaat od Dota pa baraat alternativi i polesni nacini za da ne bidat NOOBCI . - uste eden FAKT !

I grafikata ne e sekogas presudna za podobra igra - Tret i posleden FAKT

Pozdrav
retards-birds-demotivational-poster.jpg
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Dota > ALL !

Fakt e ova !

Za site zagreani tipci sto baraat "podobra" grafika mozam samo da kazam deka toa e poradi toa sto seriozno VRSKA si nemaat od Dota pa baraat alternativi i polesni nacini za da ne bidat NOOBCI . - uste eden FAKT !

I grafikata ne e sekogas presudna za podobra igra - Tret i posleden FAKT

Pozdrav
Иди играј runescape.
 
Член од
6 септември 2008
Мислења
1.049
Поени од реакции
367
Awe ima nekoj purchased akaunt sega da mi kazhe nick da go addnam da igrame zaedno.. Vo momentov sum 1605 psr :P
Add: smeXsa c u in game :)

Btw: nemora da ja rugate igrata bidejki e napravena da mora da se plati, i kako i sekoj dobar gejmer znae da ceni igra kako HoN :smir:
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
taka plukaat i za WoW i sega i za HoN, nemaat pari i zborat svasta a i igrite baraat dobri kompjuteri.ja igrav 5 godini dota od koga izleze HoN poveke ne sum se pustil na Dota, dotata e za pentium 3 kompjuteri
 

MackO

Away with you .. !
Член од
21 февруари 2007
Мислења
257
Поени од реакции
204
taka plukaat i za WoW i sega i za HoN, nemaat pari i zborat svasta a i igrite baraat dobri kompjuteri.ja igrav 5 godini dota od koga izleze HoN poveke ne sum se pustil na Dota, dotata e za pentium 3 kompjuteri
не збори така секој си има свој вкус ... мене ХОН не ми се свигја иц и не ја играм не дека неам пари да си купам Акаунт за ХоН едноставно не ми се свигја таква копја на дота со некој болје изглед или звук со и да е едностанво науцен сум на War3 и тоа си играм е сеа има и луге кој со не им се дава пари а им се игра хон и викаат ејј сранје е хон бе грда игра аууу ако не ти се свига не ја играј :)

btw премногу е брза хон за мене :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom