hi5 срање!

Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
незнаев кај да ја отворам темава,па морав тука,ако сум утнала слободно преместете ја...иам едно проблемче,денеска на шугавиот профил на хај фајф закачив вирус, од тоа спениш коментс или ватевр и почна само да ми расфрла некои лигави коментари на френдсот шо ми се у листа :(:( има начин некако да го спречам тоа??? :nesum:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Со сета должна почит, ама нели поентата на Хај Фајв е да се расфрлаат лигави коментари на "френдсите" во листа?

Ништо страшно ондак :)
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
не такви коментари,и не коментари шо не сум ги стаила јас :(
има некој скан или ватевр шо може да го среди тоа?
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Има едно копче вика кенсл јор акаунт:wink: те спасува до досадните кичерајси муабети и џабе потрошеното време
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
и кај мене се јавува истото
викате да бришам а?
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Страната е само трошење време...:toe:
 

[MkD]Scout

~Fade to Black~
Член од
28 јануари 2007
Мислења
1.485
Поени од реакции
9
Убаво е името на темата.. Хај Фајв Крап!
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Па толку многу стана чкартоина тоа хај фајв со тоа што од место за „виртуелна дружба„ стана место каде што се ставаат од клипчиња со разни песни и смешни ствари до најманијачки коментари од типот „Како сакам да ти свршам на тие усни уф уф уф„ мислам у буквален смисол стана СРАЊЕ, јас затоа го избришав ем една мисла помалце да проверам да не ми искоментирале нешто ем лимитот не истрошен...тоа женските профили напињаат кога ќе видам петстошеес милиони слики видеа слајдови анимации и карики.....за мирен сон
 

nozo.mk

Ultras Karpos Boys
Член од
6 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
18
Па толку многу стана чкартоина тоа хај фајв со тоа што од место за „виртуелна дружба„ стана место каде што се ставаат од клипчиња со разни песни и смешни ствари до најманијачки коментари од типот „Како сакам да ти свршам на тие усни уф уф уф„ мислам у буквален смисол стана СРАЊЕ,
Така е, ама тоа не е до HI5 сервисот, тоа е до идиоти што се палат на некои "провокавтивни" слики.И затоа се уништи идеата за "дружба"
 
Член од
3 септември 2007
Мислења
35
Поени од реакции
0
Luge i jas go imam istiot problem .Ama jas znam sto e resenieto.
Toa ne e virus.Administratorite na HI5 gi reklamiraat svojot now sajt za sliki,profile comments idr.Pa zatoa vi prakaat bez vie da znaete!!
POZDRAV
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
незнаев кај да ја отворам темава,па морав тука,ако сум утнала слободно преместете ја...иам едно проблемче,денеска на шугавиот профил на хај фајф закачив вирус, од тоа спениш коментс или ватевр и почна само да ми расфрла некои лигави коментари на френдсот шо ми се у листа :(:( има начин некако да го спречам тоа??? :nesum:
Мој совет за тоа. Напрај си акаунт на (myspace.com- Не знам дали е дозволено да се пиѓуваат линкови ама ако не треба админи или модератори избрисете го лнкот)Мајспејс. Тоа е најоргинално од сите такви сајтови
 

korun

lame
Член од
21 октомври 2007
Мислења
389
Поени од реакции
28
Aбе добра страна......ама само за перверзњаци!!!!!:nesvest:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.165
Поени од реакции
891
Мене ми стигна известување од некои пријатели да не кликам на тоа Spanish Comments и фино-лепо не кликнав. А инаку, за тие што се зафатиле со вирусот, нека го избришат профилот! Нема друго решение! Тој вирус нон-стоп испраќа коментари во ваше име на другите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom