Grey's Anatomy

*MC*

Печурче
Член од
26 февруари 2008
Мислења
344
Поени од реакции
0
Lele ja obozavam Grey's anatomy. I na Nova i na A1 ja gledam :)
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Ја обожавам оваа серија.Многу ми се допаѓа Кристина.
 

Terebellum Sagittarii

Несопирлива
Член од
25 јули 2007
Мислења
1.194
Поени од реакции
578
Нема веќе на Нова?Во понеделникот не ја пуштија....а баш беше интересна последната епизода.Знае некој зошто и кога ке ја пуштат пак?
 
Ј

јовица11

Гостин
NA NOV@ TV POVEKE NEMA DA IMA gREYS aNatomy zatoa sto novata sezona ja otkupila konkurentskata tv kuka RTL,istiot slucaj e i so hit serijata Desperate housewives
 

Rock Girl

Liber, libertas!
Член од
11 август 2007
Мислења
500
Поени од реакции
28
Супер серија!:icon_bigg
 
Член од
12 февруари 2008
Мислења
13
Поени од реакции
0
супер е серијата, го обожавам главниот лик, Меридит ма цела екипа се топ
 

jass

Aut viam inveniam aut faciam!
Член од
25 август 2007
Мислења
328
Поени од реакции
4
Sega pocnav da ja gledam mislam jas ja izgledav kompletnata prva sezona na dvd a se iznervirav oti ne mi gi cita dvd-ata od vtorata sezona. Se navlekov na serijava!
 
U

UnholY

Гостин
Еј луѓе, ја има некој гледано Анатомија на хрватска Nova?Ај мислења ве молааамммм :tv:

Мислење?
Нека седне продуцентот на серијата заедно со сите актери и нека се запрашаат како можеле да направат нешто толку глупо.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Мислење?
Нека седне продуцентот на серијата заедно со сите актери и нека се запрашаат како можеле да направат нешто толку глупо.
Добро има исклучоци како тебе што мислат дека е глупа,ама поголемиот дел од коментарите за серијата се позитивни,така да продуцентот сигурно нема за некои изолирани случаи да се запрашува шо и фали на серијата.
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
Ја следам, затоа што ми е интересна, има од се по малку, драма, хумор, едукација... Ми се допаѓаат и ликовите, особено Изи, и Кристина, а и др МекДрими не е лош:)Супер производ.
 

Black Rose

дете на цвеќето
Член од
12 февруари 2007
Мислења
1.972
Поени од реакции
38
Мислење?
Нека седне продуцентот на серијата заедно со сите актери и нека се запрашаат како можеле да направат нешто толку глупо.
Добро има исклучоци како тебе што мислат дека е глупа,ама поголемиот дел од коментарите за серијата се позитивни,така да продуцентот сигурно нема за некои изолирани случаи да се запрашува шо и фали на серијата.
Ми префрла мене шо ја гледам :pos:


George: "No matter how hard you beg I'm not doing you"
кога Изи му се жалеше дека и треба секс :pos2:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
ja gleav samo poradi christine heigl a.k.a izzie.............
mi stana dosadna so tek na vreme i se prebaciv na dr.house poso ima i dosta ironija a ne samo dramoserenje kako kaj meredith...........
 

Kajgana Shop

На врв Bottom