Grey's Anatomy

MadA@FakA

Black&White
Член од
4 август 2006
Мислења
1.048
Поени од реакции
105
серијава е одлична сега ја дават на РТЛ-хрватската во четвртоци во 21:00 часот, а тоа време го гледам 24 на А1 па откако ја преместија серијава во четвртоци ја немам гледано, но ќе ги гледам тие епизоди на А1 кога ќе дојдат... 24 ми е поинтересна
 

tiffany

Тифаниум
Член од
20 мај 2007
Мислења
742
Поени од реакции
13
Конечно нови епизоди :happy: Во моментов ги симнувам S04E12 i S04E13, во случај некој да ги чекал нека повели. :pozdrav:
 

Black Rose

дете на цвеќето
Член од
12 февруари 2007
Мислења
1.972
Поени од реакции
38
Ме наежи клипов :( колку плачев на вие епизоди :(
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Ми се допаѓа бе. :icon_bigg Вака, онака... Ја загледав. Не сум уште во фазон, пошто едно име немам запамтено, ама ќе биде.
И жими се`, уште една епизода од серијава во присуство на медицинско лице - НЕ. Дијагнози на секои две секунди. Па не е хумано побогу.
 
В

Вори

Гостин
Da vi kazam najiskreno ic ne mi se dopagja serijava.Nekako site serii so doktori,medicina i takvi raboti se isti,se isto se raboti.Moe mislenje ne mi zameravajte!!!
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
961
Поени од реакции
43
Мене баш ми е супер “Вовед во анатомија“, добра е за разбување на латино-американската монотонија.
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Јас понекогаш ја фаќам на FOXlife... добра е, не е за фрлање, ама не ја пратам. :)
Ни сериите што ептен ми се допаѓаат немам време да ги пратам... ама кога ми е досадно си тепам време со серии на FOXlife... :)
 
Член од
12 април 2008
Мислења
240
Поени од реакции
7
Ja gledam i se voodusevuvam.
Sakam serii so pouka na kraj na sekoja epizoda!
 
Член од
19 јуни 2008
Мислења
7
Поени од реакции
0
Закон!

Леле закон е еј закон стварно. Највише ја сакам. Само еј јас си ја гледам на А1 наа нова коа беше мислев глупа е ама пак се знам. Леле Изи и Дени греота а Изи треба со Алекс да остане на крај. А како можеше оваа на Џорџ Кели да стане лезбејка со Ерика Хан се муваат бе леле. А овој мекдрими ај што се глупираше со Адисон жена му беше ама сеа со Роус и со други зошто така праи коа ја сака Мередит а ако му требаше некој за да биде кога не е со Мередит нека биде со Адисон а не вака глупости.
 
Член од
21 јуни 2008
Мислења
44
Поени од реакции
3
Јас и се воодушевувам. Прекрасна е во Америка е една од најгледаните. Супер серија само што најавиа дека и се ближи крајот ако има до 6 сезона. Сега заврши 4 сезона.
 
Член од
20 јануари 2008
Мислења
62
Поени од реакции
1
odlicna e ima za site po nesto a ne ova sapunicive toa pa toa....
 
Член од
26 јуни 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
toa e najdobra serija jas gi izgledav site sezoni do kraj t.e do 5 sezona kij ke pocne vo septemvri i se slucuvaat interesni raboti.A kakov covek e derek kolku e zgoden i ubav uuuuuuuuuuuuuuvvvvvvvvvvvvvvvvv
 

ScaryGirl

Lurker
Член од
19 јуни 2008
Мислења
303
Поени од реакции
4
јас имам гледано неколку епизоди ама не ми се допаѓа
 
Член од
12 април 2008
Мислења
240
Поени од реакции
7
Zavrsi 2 sezona na a1,dali znaete sto ke davaat?
Jas bi sakal Ocajni domakinki neznam sto se sluci so niv?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom