Grand Theft Auto V

Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Зошто се глупи не ја направат да биде во Скопје . Имаш све што ти душа сака. Имаш гето , имаш елитен дел кај што живеат "богатите" , имаш плажи покрај вардар ....све у еден град....ја ли треба да им кажуем на Rockstar , тапа се.
Immat napraveno.Se vika GTA:SA Skopje.Ta ae mislam GTA sedm idel a eden mnog udobar drugar so odat vo grcija <3 na shoPPing mi kaz adeka ja imal igrano osmiot del ama taja ne e ispadnata kaj nas.
 

-G-

Успешен
Член од
15 јуни 2009
Мислења
636
Поени од реакции
255
Премногу перформанси тражи играва за да ја игра обичниот човек :D зборувам за гта 4 а за 5ката сигурно ке тражи 2 Alien Ware склопени во еден
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Премногу перформанси тражи играва за да ја игра обичниот човек :D зборувам за гта 4 а за 5ката сигурно ке тражи 2 Alien Ware склопени во еден
Ако може да се игра само на куќишта не би била проблем ни за постари компјутери.
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.101
Поени од реакции
5.742
Премногу перформанси тражи играва за да ја игра обичниот човек :D зборувам за гта 4 а за 5ката сигурно ке тражи 2 Alien Ware склопени во еден
Дај бе престанете да ја правите играва ко да ќе биде нешто спектакуларно во поглед на графика. СРАЊЕ ќе биде. Исто како и 3ката и 4ката. Само што ќе бара компјутер што е 3 години понапред од времето само затоа што Rockstar North се тотални идиоти кога е во прашање оптимизација на игра за РС.
Послем оптимизациите што ги видов во Just Cause 2, Battlefield Bad Company 2 & Battlefield 3 веќе нејќам да видам игра што ќе ти бара GTX 780 за да ја играш на high :tapp:
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.137
Поени од реакции
5.251
Зошто се глупи не ја направат да биде во Скопје . Имаш све што ти душа сака. Имаш гето , имаш елитен дел кај што живеат "богатите" , имаш плажи покрај вардар ....све у еден град....ја ли треба да им кажуем на Rockstar , тапа се.
И што ке правиш во скопје ке одиш на шопинг во веро и рамстор ?
 
Член од
6 јуни 2009
Мислења
3.094
Поени од реакции
445
А зошто воопшто да ја прават во постоечки град? Што ќе правиш во градот, ќе тепаш луѓе и ќе извршуваш мисии во кои тепаш уште повеќе луѓе?
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.101
Поени од реакции
5.742
Ќе тепам терористи.
 
W

wernstrom

Гостин
Искрено не ми е важно во кој град ќе се одвива дејството, но би било одлично ако мапата е налик San Andreas.
 
Член од
31 октомври 2011
Мислења
58
Поени од реакции
23
абе интересно ке биде да е во СКОПЈЕ а ??
Скопје гледан од птичја перспектива изгледа доста примитивен и напатен, значи доаѓаме до еден одговор: не правете гетеа во Скопје!!!!!!!
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.009
Поени од реакции
6.040
Некој се глупирал околу играва, т.е. информации за неа.
После ќе видиме отприлика, зависно од тоа каков ќе биде траилерот колку од напишаното е вистина или не.

Покрај PS 3 ќе ја има и за

GTA 5
  • Published by: Rockstar Games
  • Developed by: Rockstar North
  • Genre: Third-Person Action Adventure
  • Release Date:
    US: TBA
    Japan: TBA
  • RP-M+ for Rating Pending
  • Also Available On: Xbox 360, PC
  • Also known as: GTA 5
 

Kajgana Shop

На врв Bottom