Grand Theft Auto V

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076

Колку за споредба, колку одат напред графички :)
 
Член од
13 јули 2009
Мислења
534
Поени од реакции
243
Najverojatno Tommy Vercetti se vrakja. A deckoto sto bega od policija trcajki lici na CJ.
--- надополнето: Nov 2, 2011 4:26 PM ---
Glasot na Tommy Vercetti vo Vice City go pozajmi Ray Liotta, a glasot na naratorot na trailerot vo GTA V dosta lici na Ray Liotta.
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
1.082
Поени од реакции
870
Samo sto go gledav.Se e mnogu jako ali me razocaraa sto gradot e La:(
 

Henry14

BAUCE
Член од
20 февруари 2009
Мислења
321
Поени од реакции
49
Уште не се знае дали е Mc Reary,Vercetti или некој трет......
Искрено се надевам дека ќе биде Томи :)
 

Henry14

BAUCE
Член од
20 февруари 2009
Мислења
321
Поени од реакции
49
Тек сега видов тешко дека е МекРири, главниот лик изгледа некако постаро од него...
Најверојатно е Томи:drk:
 

krume1995

Гејмер
Член од
2 декември 2008
Мислења
308
Поени од реакции
13
ми мириса некако дека нема да ја оплескаат овој пат во оптимизирањето... ^^ видичемо
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Ми се свиѓа ова, LA. Ако е главниот лик Томи, значи италијански мафии, а и плус овие што се црнечките банди, ох ох ох.
Тек сега ќе ми се поти машината. :D
 
Член од
5 август 2008
Мислења
555
Поени од реакции
179
Ме фаќа еуфорија за играва. Во меѓувреме некој да даде торент за ГТА Сан Андреас или ГТА 4. Морам да се загреам за петкава. Поздрав.
 

Fasty

Артист
Член од
1 август 2011
Мислења
182
Поени од реакции
47
што мислите за GTA skopje ЈА ИГРАЛ НЕКОЈ? :cool:
 

krume1995

Гејмер
Член од
2 декември 2008
Мислења
308
Поени од реакции
13
што мислите за GTA skopje ЈА ИГРАЛ НЕКОЈ? :cool:
темава е за ГТА 5, а ГТА Скопје не постои, тоа е само мод за ГТА Сан Андреас, во кој има некои европски коли и некој текстури се изменети...
btw, ја неам играно и нишо не мислам :D
 
На врв Bottom