Game of Thrones

Член од
14 април 2012
Мислења
31.547
Поени од реакции
62.457
Мислам дека и мечот на Арја го видов.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.504
Поени од реакции
6.135
Нема шанси да ни откријат такви детали, лажњак ни прават. :D
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Бриен е преубава.
Мислам дека го видов некаде Џејми со тоа костимчето, ужас. Баш ми се допаѓа актеров последните сезони со пократка фризура, али вака кога ќе го направат метро накај геј, ептен ми спласнува впечатокот.
 
Член од
14 ноември 2014
Мислења
336
Поени од реакции
254
Дечки, некој искуство со гледање GOT на HBO GO? Кога се појавува епизодата онлајн? одма штом заврши во USA? Некаде у 3 Сабајле? Или утредента? Сакам да се претплатам за да правам watchparty за да не симињам торент ама искача утредента џабе парите :)
 
Член од
27 септември 2015
Мислења
599
Поени од реакции
615
Дечки, некој искуство со гледање GOT на HBO GO? Кога се појавува епизодата онлајн? одма штом заврши во USA? Некаде у 3 Сабајле? Или утредента? Сакам да се претплатам за да правам watchparty за да не симињам торент ама искача утредента џабе парите :)
Јас ги гледав од 7ма сезона на HBO GO кај нас ги даваа на HBO во Понеделник а на HBO GO во Недела вечер идеа.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Член од
11 декември 2008
Мислења
395
Поени од реакции
207
Јас ги гледав од 7ма сезона на HBO GO кај нас ги даваа на HBO во Понеделник а на HBO GO во Недела вечер идеа.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
колко е претплатта месечно гледав на нивна страна ама не најдов и имат само на банкарска картичка претплата а мобилна немат фала однапред
 

Kajgana Shop

На врв Bottom