Game of Thrones

Член од
16 јули 2017
Мислења
108
Поени од реакции
169
Се ми се чини дека на крајот на тронот ќе седне лик што досега го немало, пример син или ќерка на Денерис и Џон, некако имам чувство дека тие двата нема да дочекаат да седнат, ќе умрат во битката. И некако таков крај е баш пологичен отколку да седне некој рандом лик ќе биде ептен клише.

Овие што пишат кладилница јако ќе се заебат :D
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.847
Поени од реакции
24.284
@wot како ќе биде?
Ќе смее да се зборува за епизодата со спојлери со се одма после нејзиното завршување или ќе треба да се чека барем 24 часа за да можат слободно да се пишуваат спојлери.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.561
Поени од реакции
52.356
Штом заврши епизодата, може да се збори. Нема што да влегува во тема некој што не гледал. Едино може во насловот да се додаде предупредување да не влагаат ако немаат изгледано последна епизода.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.506
Поени од реакции
6.140
Возбуден сум ко Јунајтед ЛШ финале да ми игра. :icon_lol:
 
Член од
14 април 2019
Мислења
9
Поени од реакции
6
Pred dve godini duri izleguvase 7mata sezona, epizodite izleguvaja isto vo 3:00 i na HBO GO gi imase nekade okolu 3:20. Epizodata uste ne bese zavrsena na TV a vejce ja imase cela na HBO GO. Se nadevam i ovoj pat ke bide taka.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.394
Поени од реакции
2.431
Може ли барем во ПП да ми оставите линк од добар торент кога ќе излезе?
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.313
Поени од реакции
7.450
Ова се деси во сезона 7 пред две години у стил како Бран ја гледа иднината или ми се десило некој мајндфак од тоа лажните спојлери што илзагаа пред 2 години?
Дека имаше епизода каде што после борбата кај ѕидот Најт Вокерите стигаат во Винтерфел има јака битка и се дешава тежок колеж, Бран излага по тоа ѕидините на Винтерфел и контролира еден змеј и на крај пошто не можат ништо да направат сите се повелкуваат и епизодата завршува со сцената Бран како седи мртов во количката.

Убеден сум дека ова се случило т.е. го имаше во сезона 7 ама се утепав барајќи по интернет и дури се нервирав кога не ми излагаа никакви податоци и сега ја гледам поселдната сезона завршила со битката кај ѕдот :pos:

А јас мислев дека завршила со битката кај Винтерфел.
 
Член од
31 август 2012
Мислења
127
Поени од реакции
17
Ако го активирам пакетот HBO преку MAX TV, ке можам секоја недела да ја гледам од 03:00 ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.313
Поени од реакции
7.450
Ако уклучам ВПН има шанси на Америчкиот ХБО да почне точно во 3 ако кај нас почнува во 3 и 20?[DOUBLEPOST=1555291223][/DOUBLEPOST]Добро бе сите гледате на никој не му падна страната?
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom