Fringe

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.602
Поени од реакции
11.144
Кој creepy момент со Џесика Холт во финалето од четврта сезона, се наежив до даска.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.602
Поени од реакции
11.144

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Најдов на гугл де, само не сфатив баш најдобро, па дојдов тука да прашам.
Со големо каснење, више ја снимиле таа епизода со него, и после го убиле, па да не ја фрлаат епизодата ја вметнале ко филер и онака нема битна приказна у неа.
 
D

Deleted member 53418

Гостин
Moze nekoj da mi pojasni 2 sezona sum bez spojleri samo agentot Charlie Francis umre pa pocetokot negde radi toj shapeshifter ieve 12 epizoda sum pak go ima koga odat vo Edina da istrazuvaat :) nekoj da pojasni :D
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
ја почнав серијава зашто ми ја фалеа.... на почеток сум некаде до 7ма епизода ама некако како да се утупува на моменти.... се мислам дали да продолжам да ја гледам а ги имам симнато сите сезони...

п.с може некој да ми каже што е финтата со тој „шаблон“
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
ја почнав серијава зашто ми ја фалеа.... на почеток сум некаде до 7ма епизода ама некако како да се утупува на моменти.... се мислам дали да продолжам да ја гледам а ги имам симнато сите сезони...

п.с може некој да ми каже што е финтата со тој „шаблон“

Заврши ја првата сезона па после пробај откажи се од гледање.
 
Член од
13 септември 2012
Мислења
59
Поени од реакции
8
ја почнав серијава зашто ми ја фалеа.... на почеток сум некаде до 7ма епизода ама некако како да се утупува на моменти.... се мислам дали да продолжам да ја гледам а ги имам симнато сите сезони...

п.с може некој да ми каже што е финтата со тој „шаблон“
Се ќе сфатиш понатака, премногу е интересна не се откажувај. ;)
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
Се ќе сфатиш понатака, премногу е интересна не се откажувај. ;)
само што ја изгледав 13та сега ја почнувам 14та епизода.... интересна станува ама на почетокот го тупат малце и многу неповрзани работи има.... се надевам на крај ке има добар расплет за се
 
Член од
13 септември 2012
Мислења
59
Поени од реакции
8
само што ја изгледав 13та сега ја почнувам 14та епизода.... интересна станува ама на почетокот го тупат малце и многу неповрзани работи има.... се надевам на крај ке има добар расплет за се
Расплетот не можеш ни на сон да го замислиш, гледај и уживај :cool:
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.120
Поени од реакции
8.909
Иако изгледав две сезони, моето мислење за Фринџ е негативно. Овде на темата дојдов да споделам една документарка која "докажува" дека муабетот со паралелните унивезуми кои
доста се користат во серијата не е СајФај

 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Добро, серија е не е документарна, се само за забава. :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom