Footballidentity.com

Tise_MKD

Sir Tishe_MKD
Член од
11 февруари 2009
Мислења
931
Поени од реакции
11
Ами избркај странци напрај чист тим само со македонци ќе немаш проблем со УЕФА за странци :)
немогуке е да се игра без странци :) хехе

мохуке е само со нив, а и клучните играчишта ми се странци
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
Луѓе, јас сум онлајн ..мислам ..го гледам натпреварот ..ми вика error и неможам ни на чет да пишам ..а и не ми го кажува четот :S
 

Tise_MKD

Sir Tishe_MKD
Член од
11 февруари 2009
Мислења
931
Поени од реакции
11
Na site bese taka, neznam dali na drugite natprevari bese taka ??
 

van Postar

поштен ко поштар
Член од
8 јули 2010
Мислења
173
Поени од реакции
16
дали постои опција од менаџер дод тој карактер да се смени во играч на било која позиција
 
Член од
28 декември 2010
Мислења
13
Поени од реакции
1
Vardarci da ne sakate Angel da vi go dadam :DDDDDDDDDDD hahaha konecno ke igrale Liga na Sampioni ! moze ama ako Borec ne postoi :))) smeski!
 

SHANE

Др.Акула
Член од
30 април 2008
Мислења
1.453
Поени од реакции
853
Луѓе ако можи да играм во некој тим :).

Bashkim Mevmedoski

Аднете ме некој.

Поз
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Сеа ќе те дадеме во Силекс не бери гајле само да го најдам поштарот
 

van Postar

поштен ко поштар
Член од
8 јули 2010
Мислења
173
Поени од реакции
16
ме исфрлија од тимот кога се пуштив нема ништо и ми земаа дел од играчите и несум повеќе тренер некој друг одма заземал место, па затоа прашав дали може од тренер да си направам играч карактер
 

Tise_MKD

Sir Tishe_MKD
Член од
11 февруари 2009
Мислења
931
Поени од реакции
11
ме исфрлија од тимот кога се пуштив нема ништо и ми земаа дел од играчите и несум повеќе тренер некој друг одма заземал место, па затоа прашав дали може од тренер да си направам играч карактер
Може да си направиш, само ке го пензионираш менаџерот... али јас би ти препорачал да си останеш како менаџер ако сакаш, друга опција ти е да го земеш акаунтот на Киелини, Стварно добар играч, 3 работа доколку си правиш играч, подобро за тебе да си направиш дефанзивец, НЕМА ТИМ ВО ФИД што не му требаат дефанзивци
 

van Postar

поштен ко поштар
Член од
8 јули 2010
Мислења
173
Поени од реакции
16
Може да си направиш, само ке го пензионираш менаџерот... али јас би ти препорачал да си останеш како менаџер ако сакаш, друга опција ти е да го земеш акаунтот на Киелини, Стварно добар играч, 3 работа доколку си правиш играч, подобро за тебе да си направиш дефанзивец, НЕМА ТИМ ВО ФИД што не му требаат дефанзивци
добро ке останам менаџер а дај ми го карактерот на Киелини ке го играм тој
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
Најинтересно првенство до сега.5 тима се борат за 2 места.Стварно не очекував ваков раст на квалитетот на лигата.Инаку ако некој знае Борец и Вардар со кој ќе играат во ЛШ/ЕЛ,нека пише зашто ме мрзи да барам по форумот на фид,ептен ми е тапа :)
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.290
Поени од реакции
12.644
Најинтересно првенство до сега.5 тима се борат за 2 места.Стварно не очекував ваков раст на квалитетот на лигата.Инаку ако некој знае Борец и Вардар со кој ќе играат во ЛШ/ЕЛ,нека пише зашто ме мрзи да барам по форумот на фид,ептен ми е тапа :)
Борец играат со некој од израел хулигани,ултрас незнам како се викаат,доста јаки се според тоа со видов :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom