Footballidentity.com

blackeyed

passive-aggressive...
Член од
6 ноември 2008
Мислења
933
Поени од реакции
2.090
Ајде сега за една иницијатива од мене и Белимов,значи планираме да составиме тим чисто од играчи од Македонија.Еве во Вардар на пример бидејќи таму сме веќе јас Бели Бурхан,Викса ,Теновски.Пишете што мислите за идејава и побарајте трансфер во Вардар :D
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
Ќе се враќам и јас во македонија не ми се игра ич во последно време можда 1 месец се немам пуштено,ама ако сум потребен пишете да се договориме,не ми е интересно надвор од македонија да играм.После 2рава неуспешна сезона осеќам дека тука ќе си ја завршам кариерата :)
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
Ќе се враќам и јас во македонија не ми се игра ич во последно време можда 1 месец се немам пуштено,ама ако сум потребен пишете да се договориме,не ми е интересно надвор од македонија да играм.После 2рава неуспешна сезона осеќам дека тука ќе си ја завршам кариерата :)
EDIT:Поради неактивноста ми го избришале човечето,така да треба ново да си праам,па кажете што позиција треба тоа да се стаам
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.293
Поени од реакции
12.654
EDIT:Поради неактивноста ми го избришале човечето,така да треба ново да си праам,па кажете што позиција треба тоа да се стаам
ke odis vo emplojment i tamu ke si go najdes igracot bez juzer i ke apliciras da si go prezems,znaci samo juzerot ti e izbrisan a igracot ti stoi.Sakav jas da go prezemam ama ajde neka odi zemi go tvoj bese :)
 
М

Мартин`

Гостин
Сакате да кажете дека може да си земам играч што бил пред 5-6 месеци пример ? сакам да се вратам али кога ќе ми текне колку се ојачани другиве не ми се почнува ..
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
ke odis vo emplojment i tamu ke si go najdes igracot bez juzer i ke apliciras da si go prezems,znaci samo juzerot ti e izbrisan a igracot ti stoi.Sakav jas da go prezemam ama ajde neka odi zemi go tvoj bese :)
треба нов акаунт да праам па да го земам тој така ??
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
Неможам да си го вратам ми вика дека треба да купам уште еден слот а јас ни еден играч немам.Незнам стварно ако е дефицитарна друга позиција поарно таму да напраам карактер.
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.293
Поени од реакции
12.654
Неможам да си го вратам ми вика дека треба да купам уште еден слот а јас ни еден играч немам.Незнам стварно ако е дефицитарна друга позиција поарно таму да напраам карактер.
hmmm nz. so da ti kazam,nemozes odma da si go vratis treba da pocekas 3/4 dena,isto e kako menadzer da aplicira za tim,tuka apliciras za igrac
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
hmmm nz. so da ti kazam,nemozes odma da si go vratis treba da pocekas 3/4 dena,isto e kako menadzer da aplicira za tim,tuka apliciras za igrac
абе нели ако аплицирам ке ми каже да почекам ова она.Мене ми вика дека неможам да аплицирам.Тука лежи зајакот :)
 

Daniel.

Juventino per sempre
Член од
18 август 2009
Мислења
620
Поени од реакции
356
@Никац пробај направи друг акаунт и пробај пак, не ни оди на креирај фудбалер, директно во world - employment.
Инаку, на мојот тим, White Bears моментално му треба добар ЦМ/АЦМ и СД, така да ако има некој заинтересиран, контактирајте ме. Има добри играчи кои се на листата за превземање, така да ако има некој заинтересиран што стварно сака да игра, пишете ми, ќе се договориме.
@blackeyed Можеби и јас ќе дојдам, ако си одам од тимот за наредната сезона, ќе видам. Како и да е, ако започнувате, започнете во МКД, во некој од послабите клубови, немојте во Вардар :)
 

blackeyed

passive-aggressive...
Член од
6 ноември 2008
Мислења
933
Поени од реакции
2.090
Незнам дали пратиш али моментално Вардар е слаб тим ;)
 
Член од
2 јануари 2008
Мислења
440
Поени од реакции
93
Даниел.. Ако доагаш во Вардар како Manager кажи.. :) Јас му кажав на едно другарче овде да направи account manager и ќе му помогам... Ако сакаш дојди имаш поголемо искуство да не го мачам него :D
 

Daniel.

Juventino per sempre
Член од
18 август 2009
Мислења
620
Поени од реакции
356
@ blackeyed, да, ама сепак има подобри финансии и се друго, па може некој друг да го земе, а од овие другите, тешко дека некој ќе ги превземе.

@MAKYsek, мислев да дојдам со дефанзивецот ако правиме тим од македонци, не со менаџерот, знаеш дека веќе сум менаџер на White Bears. Ама најверојатно и да одам некаде, би отишол во лига која игра друг ден, да не ми се и 2та слота во исти ден, пошто само 2 си имам XD
 

Kajgana Shop

На врв Bottom