Football Manager 2013

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
според сите виде што ги видов има доста новитети и едвај чекам да ја изиграм :) само знајте дека играва ние пиратите че ја играме дури во декември :D ако е добро демото ќе штедам пари за не-пиратска верзија :D
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Кога требит да излезит играва ??? да знам дали да ја спуштам 2012 пак да изиграм некое време ако има мн за чекање на 2013 :)
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
Кога требит да излезит играва ??? да знам дали да ја спуштам 2012 пак да изиграм некое време ако има мн за чекање на 2013 :)
2 ноември :) ама сигурно ќе има доста чекање за кракот
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.430
Поени од реакции
13.829
Како што разбрав од тука, само тие што имаат направено pre-purchase може да ја играат.

For those of you who have pre-ordered/pre-purchased through participating retailers we are delighted to let you know that the beta version of Football Manager 2013 is now available to download via Steam! If you haven’t received your unique access code please contact the retailer at point of purchase. Thank you so much for pre-ordering and we hope you enjoy playing it as much as we do! For more information visit http://www.sigames.com/news/14165/FM13+Pre+Order+Offer+Early+access+Beta+FAQ. You can still pre-order/pre-purchase the game at www.footballmanager.com and get access to the beta version before release on 2nd November.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Како што разбрав од тука, само тие што имаат направено pre-purchase може да ја играат.

For those of you who have pre-ordered/pre-purchased through participating retailers we are delighted to let you know that the beta version of Football Manager 2013 is now available to download via Steam! If you haven’t received your unique access code please contact the retailer at point of purchase. Thank you so much for pre-ordering and we hope you enjoy playing it as much as we do! For more information visit http://www.sigames.com/news/14165/FM13 Pre Order Offer Early access Beta FAQ. You can still pre-order/pre-purchase the game at www.footballmanager.com and get access to the beta version before release on 2nd November.
Добро си разбрал :)
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
3DMGAME-Football.Manager.2013-3DM
Незнам дали е кракувана. Некој ако има желба за скриншот од играч нека каже.
Сериозен си или моите гуглачки способности ептен ослабнале?

Иначе тоа за pre-order се очекуваше, сеа чекам само некој да ја стави на торент и крак.
 

gade

Augustus
Член од
12 април 2008
Мислења
4.840
Поени од реакции
5.120
Дали некој знае, ако ја купам инсторе, ќе треба да го инсталирам шугавиот стим?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom