Football Manager 2013

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
Некој ја симна од ова кинесково, почна да ја игра?
јас ја симнав ама страв ми е да ја инсталирам :) а и не гледам фолдер за кракот така да ќе си почекам на пајрат беј :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Мај бојфренд ја има на pre-order и му стигна бетава, топ е. Имаш прес после завршување на преоден рок и те прашува колку блиску си бил до остварување на целта :D
Само за оценките гледам осакатени се некои фудбалери, a Фалкао heading 20 има :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Еве некои скринови , ко шо можете да видите во моментот има инфо за секој играч како делува на теренот (знам дека е завршена утакмицата тука) Искрено мене премногу ми е грд layout-ов.

 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Неигрива е за мене моментално, меч енџинот е катастрофа.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Неигрива е за мене моментално, меч енџинот е катастрофа.
Се гледа дека ја имаат пуштено онака само. Дури и бројов на верзијава им е рандом, како кога ќе зачувуваш симнат фајл на ПЦ и стискаш рандом бројки наместо да смислиш име.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.878
Поени од реакции
84.182
Мај бојфренд ја има на pre-order и му стигна бетава, топ е. Имаш прес после завршување на преоден рок и те прашува колку блиску си бил до остварување на целта :D
Да го мажиш.

И сендвич да му направиш.

И бло.... nvm
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Излезе крак за бет...уствари што, ќе си чекаме целосна верзија. Сеа си играм со сејфките, трошам пари ко луд, и така не ми требаат веќе. :D
 
Член од
28 август 2012
Мислења
2
Поени од реакции
2
Највеќе што мразам у цел свет е тоа шо СЕГА ја пуштаат Менаџерот точно два три дена пред колоквиумска :mad: мамето нивно
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
На играва QPR > Man Utd 1999 + Barcelona 2009 + Real Madrid Galacticos (додади тим по желба)
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Највеќе што мразам у цел свет е тоа шо СЕГА ја пуштаат Менаџерот точно два три дена пред колоквиумска :mad: мамето нивно
Хах јас се спасив од тоа, годинава ќе уживам! :D
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.408
Поени од реакции
42.661
Еве некои скринови , ко шо можете да видите во моментот има инфо за секој играч како делува на теренот (знам дека е завршена утакмицата тука) Искрено мене премногу ми е грд layout-ов.

Ај погоди зошто ти ставив лајк? Ако погодиш, имаш уште еден. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom