Football Manager 2011

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Na linkot od kade sto ja slegnav ne pisuvase nisto, pri instalacijata go pisuvase toa.
Dzabe cekanje 4-5 saati a?
Не верувам за џабе ама ова беше првата верзија што искочи после демото ако ми текнува добро, ја играв само два дена, рилоудед е ко демек поправена верзија, па ми е да не има багови, не за друго.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923

Одличен почеток на квалификациите. Тричко ѕвер :cuc:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
На почеток само треба да наемстиш, load all players-nation-Macedonia и ќе може да ги земеш на почеток.
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Ја тоа не сум го приметил до сега кај местиш тоа у плејабл кј што местиш или ?
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
Ја тоа не сум го приметил до сега кај местиш тоа у плејабл кј што местиш или ?
Мислам дека ова се мести на почеток коа бираш database има options(или така нешто) и таму одбери load all players-nation-Macedonia
и топ си.Иначе јас со Македонија за 1 бод не влегов во баражот и после ми понудија работа во Тотенхем и си отидов :)
 

Сутлијаш

PAZZO PAZZINI
Член од
5 декември 2010
Мислења
2.614
Поени од реакции
1.550
Ја тоа не сум го приметил до сега кај местиш тоа у плејабл кј што местиш или ?
Where you choose your database size, click 'custom' and you can change the options in there. There are quite a few, so you can really define your game.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923

Толку ни се можностите :)
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Ja slegnav igrata od zamunda, preku final torrent, go slegnav i toj krakot sto pisuva deka treba da se kopira kaj sto se naoga igrata.
Sports interactive - Fm 2011 - Disk 1 - VM - Inst Data - Windows - VM - Setup.exe - Extract files directly....
Pocnav da instaliram so Offline system, no zastanuva na pocetokot, zelenkoto e ispolneto okolu pola centimetar i ne mrda poveke samo pisuva installing...

Resenie?!?
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Да ти еам идиотите од ФФМ, го отпуштија Јонуз и пак го ангажираа после.

Харалампие е ко оној од Палермо со Делио Роси. :pos:
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Ja instalirav ruskata verzija i imam samo ruski jazik. Slegnav Language pack, kopirav vo data/languages (kaj so se naoga igrata) i pak nisto. Ja sledev postapkata sto e naglasena od mestoto kaj sto go slegnav language pack-ot, i pak ne biduva, duri nekoi raboti (barem spored google translate) sto treba da se stikliraat/odstikliraat gi nema... resenie ?!?
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Решение нормалната верзија да ја спуштиш од нет и да си ја инсталираш зош чаре тешко дека ќе најдеш
 

Kajgana Shop

На врв Bottom