Football Manager 2011

Член од
11 јули 2008
Мислења
2.901
Поени од реакции
1.527
My Documents> Sports Interactive> Football Manager 2011> editor data
Кај мене ко ќе влезам у „Football Manager 2011“ фолдерот нема фолдер под име „data editor“ има само: db, filters, games, matches, sounds, tactics. Проста маса сум коа стануе збор за patchoвиве. :(

Edit: Се снајдов. :)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.403
Поени од реакции
13.719
Кај мене ко ќе влезам у „Football Manager 2011“ фолдерот нема фолдер под име „data editor“ има само: db, filters, games, matches, sounds, tactics. Проста маса сум коа стануе збор за patchoвиве. :(

Edit: Се снајдов. :)
Напрај си го сам фолдерот. :)
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
Абе си ја симнав играва, и у фолдерот што ја симнав имаше само такви книгички да екстрактирам, и секако нели ги екстрактирав ама коа заврши, нит некоја нова папка ми се појави ни ништо, како ништо да не сум направил ? знае некој што да правам?
 

Сутлијаш

PAZZO PAZZINI
Член од
5 декември 2010
Мислења
2.614
Поени од реакции
1.550
Абе си ја симнав играва, и у фолдерот што ја симнав имаше само такви книгички да екстрактирам, и секако нели ги екстрактирав ама коа заврши, нит некоја нова папка ми се појави ни ништо, како ништо да не сум направил ? знае некој што да правам?
Го цитирам дечкото кој што ја симна FM 11 2 недели пред да излезе FM 12.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
Го цитирам дечкото кој што ја симна FM 11 2 недели пред да излезе FM 12.
Знаев дека некој ова ке ми го пише, шо е битно ке ја симнам и таа коа ке излезе, сеа ми се приигра за две недели ке ми помине...
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
Аууу еј :mad::mad::mad: како сум се накурчил на последниов меч незнам кај да се истурам па ај тука!!!!
Почнав како невработен(си барав клуб) и на полусезона ги земав самдориа.Таму пројдов 3 сезони и Man Utd ми понуди договор.Го прифатив.А цело време потајно си се надевав дека ќе можам да аплицирам и за селектор на македонија.И тоа се случи го наследим Јонусчо кој ми ја остави репрезентацијата на 115 место :DУспеав со пријателски средби и кфалификацискиот циклус да ја донесам до 61место.На последниов меч со Италиа(на кој се изнервирав и ја избришав играва)ми требаше само бод за да бидам 2.Играв на градски и ми беа понистени дури 4 гола и примив гол во 94 мин и така израел заврши 2 а ја со Македонија 3.Интересно судиите беа од нашиот јужен сосед:mad:
 
С

сашенко

Гостин
Аууу еј :mad::mad::mad: како сум се накурчил на последниов меч незнам кај да се истурам па ај тука!!!!
Почнав како невработен(си барав клуб) и на полусезона ги земав самдориа.Таму пројдов 3 сезони и Man Utd ми понуди договор.Го прифатив.А цело време потајно си се надевав дека ќе можам да аплицирам и за селектор на македонија.И тоа се случи го наследим Јонусчо кој ми ја остави репрезентацијата на 115 место :DУспеав со пријателски средби и кфалификацискиот циклус да ја донесам до 61место.На последниов меч со Италиа(на кој се изнервирав и ја избришав играва)ми требаше само бод за да бидам 2.Играв на градски и ми беа понистени дури 4 гола и примив гол во 94 мин и така израел заврши 2 а ја со Македонија 3.Интересно судиите беа од нашиот јужен сосед:mad:
Ако си играл цело врме поштено, свака ти част играчиште си :cuc:
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
Ако си играл цело врме поштено, свака ти част играчиште си :cuc:
Па така играм цело време.Ирам со тактика 4-5-1 пандев и тричко крила,мирко/ристич напад.Креатори ми се Тасевски и Петрович.Деструктивец Алими.Во одбрана ги играм Лазаревски мојсов Шиков и попов а ми брани Наумовски
Ми се падна релативно лесна група.Италиа сите не згази,таму изгубив 8-1 :D а другите репрезентации беа Фарски острови,Израел и Аустриа.
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Најнов апдејт со трансфери?

Ја играм 11.0, без зимските трансфери, а на линков http://www.sega.com/fm11/patches кликам на најгорниот пач и не го отвара, problem loading page.... решение?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489

Kajgana Shop

На врв Bottom