Football Manager 2010

Член од
7 јули 2010
Мислења
1.695
Поени од реакции
828
имас посебна тема во турнири види

Брат не ме сваќаш јас не барам турнири барам некоја програма со која ке може да се игра Manager Online.

место со new yuser да играш со двајца од еден компјутер,ти играш од дома а со друг тим дргарот од дома а у иста лига.така?
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.027
Поени од реакции
2.026
А што е потребно за да се игра Manager online? Пример јас од дома другарот од дома му. Што треба и дали е изводливо такво нешто?
Имаш тема во подфорумот Турнири, се е убаво објаснето.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Абе имам некој проблем со играва и незнам кој к и е веќе. Ја инсталирам, се фино и лепо.. ама кога ќе треба да ја пуштам несака ни да се помрдне, не па да подигне. Слегнав Crack 10.3 и пак несака. Да не знае некој до што ќе биде проблемот? btw и DirectX од играта инсталирав и пак џабе.. :/


Edit: Најдов тука нешто на нет .. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. Да не е па причината што играм на лаптоп или тоа нема никаква веза?

System Performance:
Processor: Pentium(R) Dual-Core CPU T4200 @2.00Ghz
RAM: 4,00 GB
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
заебано е на лаптопиве и јас еднаш ќе пробував но не пробав... ако имаш друг компјутер таму снимиси ја :) не бара големи перформанси 512 рам и 128 графичка имам и супер оди
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489


:pos2: Што е наредно, Барак Обама? xD

П.С. Од немање што да се прави, топло време, здравствени issues и тн. почнав со Рохдејл од Coca Cola League 2, ги внесов у 1 (се пласирав на трето место), позајмувам фудбалери или потпишувам со free agents, така се снаоѓам, денар не даваат за трансфери xD Ќе постирам пак ако ги внесам во Чемпионшип :)
 
Член од
24 декември 2008
Мислења
1.375
Поени од реакции
1.566
Тапа момци...сега да го најдам Сс-то каде што со работнички играм лига европа и сум 2 место у група со Рома Фенербахче и Аек да погледате малце:vozbud:

http://img34.imageshack.us/img34/8250/45302194.png
На кој пач ти е нашава лига? На најновиот? Дај линк ако не ти е тешко, да ја поиграм.
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
На кој пач ти е нашава лига? На најновиот? Дај линк ако не ти е тешко, да ја поиграм.
Ејј братко..стварно не знам од каде ја симнав пошто симната ми е од пред месец и више не знам од каде...барав на гугл и начекав линк,извини вака.

Ај ќе пробам да најдам пак..
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Апдејт со најнови трансфери до денов, изменети имиња на стадиони, Македонија не е веќе ФИРОМ и го нема бугарскиот јазик у Languages, некои измени во оценките на играчите и слично.

http://www.mediafire.com/?9b6e8r1ig1u2e5s

Само пастирајте фајлот у Документс у едитор дата.

И ако може некој да ми прати Македонска лига супер ке биде :)
 

thisisnoizy

Good things take time
Член од
29 јули 2010
Мислења
2.006
Поени од реакции
2.043
Igram so VALENSIJA,prva sezona.Gi kupiv VARGAS od FIORENTINA i OTAMENDI od Argentinska ekipa.Sega za sega,dobro e.
 
Член од
5 јули 2010
Мислења
16
Поени од реакции
0
Може некој да ми го каже Product Code неможам нигде да го најдам :nerv::se_ molam
 

Kajgana Shop

На врв Bottom