Football Manager 15

Член од
4 март 2014
Мислења
137
Поени од реакции
52
ako gi napraves istiite instrukcii od starata moze pa da ne ti funkcionira se zavisi do ekipata kakvi igraci imat i kakvi ocenki sega i e dadeno ke mora da probuvas da ekperimentiras malku so taktikite dodeka ne ja pogodis.
 
Член од
24 март 2013
Мислења
5
Поени од реакции
0
Decki ako znae nekoj popovolna ponuda od kade sto bi mozel da ja kupam ke moze li da mi kaze ili stavi link
 
Член од
4 март 2014
Мислења
137
Поени од реакции
52
Ke kazi li nekoj kade ja ima so poniska cena za da ja kupam ?
kolku poniska sakas na cdkeys ti e 25evra ne e nogu za original igra plus nema da imas problem so crashovi avtomatski ke imas update na sekoj pach so ke izleze u teko na godinata i ke si igras online so eden kup narod se toa za 25 evra ili za 32 od serbian-fm kako sakas tvoe si e i dvete se provereni rabotat bez problem.
 
Член од
24 март 2013
Мислења
5
Поени од реакции
0
kolku poniska sakas na cdkeys ti e 25evra ne e nogu za original igra plus nema da imas problem so crashovi avtomatski ke imas update na sekoj pach so ke izleze u teko na godinata i ke si igras online so eden kup narod se toa za 25 evra ili za 32 od serbian-fm kako sakas tvoe si e i dvete se provereni rabotat bez problem.
Fala bratce
 
Ф

Флеш

Гостин
Целосна верзија ке почекаме кон кон почетокот на декември. Сигурно Skidrow i Reload работат на случајот :DDD
А,мислам дека веќе излезена . Ако досега расправавме со колегиве за импресиии,тогаш не излегла:вонзем:
 
Член од
25 јули 2009
Мислења
142
Поени од реакции
64
nosTeam извадија crack-fix 15.1.3 според коментарите works perfect па ќе видиме што ке излезе и од ова :):):)
 
Член од
25 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
6.358
тешка ситуација ...



иначе неам време и уште ја немам пробано ФМ15, од декември ќе ја почнам, ќе видам дали ќе ја купам или пиратерија или оваа offlane од serbian-fm
 

Kajgana Shop

На врв Bottom