Football Manager 15

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Па добро, не дека пола саат поминав барајќи player search и на крај не најдов, затоа што нема :)
Во скаутинг го ставиле бе :facepalm:
Коа не гледаш видеа, така ти е. :D

Досадно ми беше и го изгледав видеото што беше најава за играва па си знам...
 
Член од
24 декември 2008
Мислења
1.375
Поени од реакции
1.566
А бе утре на работа сум, биваше ли сега да искача! :D
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
На демово само англиска лига може да се игра?
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
На демово само англиска лига може да се игра?
Само таа што ќе ја одбереш од трите или Англиска или Италианска или Шпанска.
Here we go again откако успеав да ја пронајдам вистинската тактика за фм14 сега треба да експериментирам на 15-кава пошто старата не работи. Иначе сум решен на 15-кава да ги вратам старите гиганти во ПЛ Нотингем,Лидс, Дерби, Портсмут и Вимблдон и барем со 1 од нив да освојам ЛШ. Ќе видиме како ќе оди :)
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Само таа што ќе ја одбереш од трите или Англиска или Италианска или Шпанска.
Here we go again откако успеав да ја пронајдам вистинската тактика за фм14 сега треба да експериментирам на 15-кава пошто старата не работи. Иначе сум решен на 15-кава да ги вратам старите гиганти во ПЛ Нотингем,Лидс, Дерби, Портсмут и Вимблдон и барем со 1 од нив да освојам ЛШ. Ќе видиме како ќе оди :)
Земи со Саутемптон играј за у ЛШ :P
 
Член од
24 декември 2008
Мислења
1.375
Поени од реакции
1.566
Едвај чекам во петок да ја спуштам, малку да ја поднавикнам, да ја расчачкам, и прво сериозно играње ќе ми биде со АЕК Атина, решив од 3-та во 1-ва Лига да ги враќам и да ги правам гигант. Еден текст што о прочитав за нив неодамна ме попали да играм со нив, а после тоа ги зимам Глазгов Ренџерс и Њукасл, разбира се. :)
 
C

Castiel

Гостин
Едвај чекам во петок да ја спуштам, малку да ја поднавикнам, да ја расчачкам, и прво сериозно играње ќе ми биде со АЕК Атина, решив од 3-та во 1-ва Лига да ги враќам и да ги правам гигант. Еден текст што о прочитав за нив неодамна ме попали да играм со нив, а после тоа ги зимам Глазгов Ренџерс и Њукасл, разбира се. :)
која цена ја купи од нет?
 
Член од
4 март 2014
Мислења
137
Поени од реакции
52
Jas ja poracav preku serbian-fm valjda bi trebalo okole 7-10 da pratat kodce za steam
 
М

Мартин^

Гостин
Кој ја сака играта оригинал за ептен поволна цена нека ме контактира во порака... најниска е цената што може да биде..
 
C

Castiel

Гостин
Кој ја сака играта оригинал за ептен поволна цена нека ме контактира во порака... најниска е цената што може да биде..
oд serbian FM sto ja davaat za 500 dinari ( 250 denari ) za ofline mode? :D[DOUBLEPOST=1415357772][/DOUBLEPOST]
Jas ja poracav preku serbian-fm valjda bi trebalo okole 7-10 da pratat kodce za steam
aj pisi kako dali se validni ili praat dalaveri od serbian fm ...
 
Член од
4 март 2014
Мислења
137
Поени од реакции
52
oд serbian FM sto ja davaat za 500 dinari ( 250 denari ) za ofline mode? :D[DOUBLEPOST=1415357772][/DOUBLEPOST]
aj pisi kako dali se validni ili praat dalaveri od serbian fm ...
Odlicni druze uste vcera odma po 00.00 go dobiv kodot na steam i sega se igra bez problem. imat uste opcija da se poraca samo mislam deka i e kacena cenata 4000 dinara e sega
 

Kajgana Shop

На врв Bottom