Football Manager 15

Член од
5 август 2008
Мислења
6.008
Поени од реакции
5.324
Мене од НоСтим ми јавува тројанци.. така да од таму не ја симнувам. Ќе си почекам од скид или релоадед верзија.
 
Ф

Флеш

Гостин
Мене од НоСтим ми јавува тројанци.. така да од таму не ја симнувам. Ќе си почекам од скид или релоадед верзија.
Ако мислиш на ова,без грижа слободно инсталирај, на почетокот кога ја инсталираше ,истово ти го репортира , ова е еден вид слаб вирус кој се користи за кракирање на игрите поради поновите заштити кои ги имаат од копирање . ;)

 
Член од
29 март 2013
Мислења
214
Поени од реакции
92
Се е ок со ностеам али морате да го пратите упатство ако сакате да ви работи инаку спуштив тактика лаи во fmf екстензија и сега не ми ја чита за да ја чита треба да биде .tac некое чаре да каже некој еве линк од тактиката

http://www.fm-base.co.uk/forum/share-download-fm-15-tactics/185755-total-domination-arrigo-sacchis-442-ss-lazio.html[DOUBLEPOST=1416425864][/DOUBLEPOST]Ok se snajdov kako treba
 
Последно уредено:

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.546
Поени од реакции
3.845
искочи пиратска верзија од Fm15? И ако искочи ако може некој да ми прати линк од играта и кракот :)
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.730
Поени од реакции
9.716
Излезена е. Football Manager 2015 v15.1.3 Cracked-3DM. Ама ко што читам, крашнувала после недела дена играње. Се мислам дали да ја спуштам уште од сега..
 
Член од
29 март 2013
Мислења
214
Поени од реакции
92
Излезена е. Football Manager 2015 v15.1.3 Cracked-3DM. Ама ко што читам, крашнувала после недела дена играње. Се мислам дали да ја спуштам уште од сега..
Abe ne krasuva spustaj odma ali spustaj od nosteam i prati instukcii sto kako treba da napravis da ti raboti kako sto treba se e ok mana nema
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Ја ќе си го чекам последниот апдејт, таму јануар-февруар ќе почнам да ја играм.
 
Член од
29 март 2013
Мислења
214
Поени од реакции
92
За почеток добро почнаа подготовките :D али и тактиката ја погодив
Inbox_  Inbox.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom