FIFA World Cup Brazil 2014 - Panini Sticker Album

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Кај која фонтана? Во парк?
И во колку саат ќе се мењате и како да ве пронајдам?

Ќе дојдам и јас.
Накај 12 ќе е.Не може да не не пронајдеш пошто треба да има доста луѓе.Не е кајгана мењавање туку од страната на фејсбук за албумот.
 
Член од
10 мај 2010
Мислења
17
Поени од реакции
0
ќе видиш во рацете сите ќе имаат сликици :)
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Накај 12 ќе е.Не може да не не пронајдеш пошто треба да има доста луѓе.Не е кајгана мењавање туку од страната на фејсбук за албумот.
Дајте некоја група на Фејсбук ако има. Да се приклучам таму да следам ако има промени итн...овде ќе се заборавам. :(
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Има некој од Аеродром да се мењаме вечер?
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Златна копачка,на булеваров кај Хепи ?
Јас скоро ќе идам накај аеродром. Ќе дојдеш да се мењаме?[DOUBLEPOST=1397159349][/DOUBLEPOST]
Златна копачка,на булеваров кај Хепи ?
Јас скоро ќе идам накај аеродром. Ќе дојдеш да се мењаме?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.870
Поени од реакции
7.555
Видов реклама во Дневник дека со Македонски спорт го даваат овој албум за светсково



само не знам дали важат наградиве и во македонија
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Го има по трафикиве негде да се купи овој Бразука? И сликички исто?
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Не можеле да изберат пофушерајско име од Бразука. И да, видов на интернет што значи, пак е глупо.
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.185
Поени од реакции
14.457
Златна копачка,на булеваров кај Хепи ?
Грди у Скопје си? Чувај ми дупликати имам едно 60тина ја сеа за сеа :D

Него една работа многу ме нервира, пошто неам собирано едно 10тина години не ми текнува како беше порано, ама нели имињата ги пишуваше и на албумот не само на сликиците?
Сеа 2 пати проверувам бројчето пред да залепам пошто на албумот има само бројчиња.
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.862
Поени од реакции
11.484
Еј не знаев дека смениле, значи во недела накај 12, бидете таму, ќе дојдам и ја, со едно стотина дупликати, планирам 80% да ги сменам ако можам.

Иначе @RickyLFC9 јавно да ти се извинам на темава, ама дупликатот од Џордан Ају, уствари да ти бил брат му. :eek: А го немам него два пати. Едно добри две недели сум го имал како „дупликат“, а уствари да не ми бил дупликат. Мајнд фак.:icon_lol: Ако го немаш Мунтари, ќе ти го дадам, денеска ми се падна на дупликат.
 
Последно уредено:
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Еј не знаев дека смениле, значи утре накај 12, бидете таму, ќе дојдам и ја, со едно стотина дупликати, планирам 80% да ги сменам ако можам.

Иначе @RickyLFC9 јавно да ти се извинам на темава, ама дупликатот од Џордан Ају, уствари да ти бил брат му. :eek: А го немам него два пати. Едно добри две недели сум го имал како „дупликат“, а уствари да не ми бил дупликат. Мајнд фак.:icon_lol: Ако го немаш Мунтари, ќе ти го дадам, денеска ми се падна на дупликат.
И јас имам толку дупликати некаде. Ај пиши ми по ПП ако си заинтересиран, ќе ти пишам по ред кои ми фалат моментално.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Еј не знаев дека смениле, значи утре накај 12, бидете таму, ќе дојдам и ја, со едно стотина дупликати, планирам 80% да ги сменам ако можам.

Иначе @RickyLFC9 јавно да ти се извинам на темава, ама дупликатот од Џордан Ају, уствари да ти бил брат му. :eek: А го немам него два пати. Едно добри две недели сум го имал како „дупликат“, а уствари да не ми бил дупликат. Мајнд фак.:icon_lol: Ако го немаш Мунтари, ќе ти го дадам, денеска ми се падна на дупликат.
Џордан Ају, Боатенг, голманот, беџот и тимската ми фалат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom