FIFA 2011 PROMOTION CUP

Член од
7 септември 2008
Мислења
692
Поени од реакции
21
Утре од 3 до кај 12 ќе сум тука па ќе се најдеме
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.433
Поени од реакции
9.670
5HINY_mkd ќе бидам денес до кај 8 сатот уклучен, ако можиш да изиграме ако не ти кажи термин.
 
Член од
11 март 2008
Мислења
144
Поени од реакции
60
Нема што тука пробавме да играме нејќеше ај остаивме за вечер. Вечерта повторно нејќше но некако успеавме и изигравме 1 - 0 за мене. Сега утредента го читам коментарот и му викам зашто така си пишал ми вика така беше немав нет цело време. Како прво цело време додека игравме ти светеше зелено и беше во собата баш проверував минимизирав на моменти. Цело време над твоите играчи пишуваше твоето име. Тоа е знак дека си играл бидејќи ако не си играл ти воопшто немаше да го има тој знак. Викаш си немал нет. Па беше сигурно едно 30 минути после утакмицата онлајн. За после незнам зашто јас се исклучив. Не ме дупи у здрав мозок ебаго. Ако си изгубил признај ќе има следен турнир можда ако се паднеме ќе ме тепаш. Толку од мене...
Машко ти дури не се исклучиш од игра че ти покажува дека јас сум во собата. Ама добро ајде нема врска со срејча понатаму да добијаш опел астра ;)
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.433
Поени од реакции
9.670
Kiks |2:3| 5HINY_mkd

супер утакмица, со многу пропуштени шанси. за два гола што ми примив ми сецкаше и незнаев каде се движат играчите на противникот и примив голови. Како и да е, честитки за 5HINY_mkd и со среќа натаму на сите учесници :)
 
Член од
17 октомври 2010
Мислења
52
Поени од реакции
3
кога и да играм на некој му сецка.. добро е за целиов gaming comunity што не играм CS... btw Kiks беше хост :D
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.433
Поени од реакции
9.670
кога и да играм на некој му сецка.. добро е за целиов gaming comunity што не играм CS... btw Kiks беше хост :D
Абе не треба јас да хостирам ама ете не ми текна пред утакмица. Така ме заебаваше нетот и на 2010, ете и сега.
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
Машко ти дури не се исклучиш од игра че ти покажува дека јас сум во собата. Ама добро ајде нема врска со срејча понатаму да добијаш опел астра ;)
Фала за искрените честитки. Со кого ќе се борам за Астра во 1/2 финале?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.407
Поени од реакции
542
Само што се враќам од екскурзија (Австрија-Франција-Италија) со кого треба да играм, што, како, кажувајте.
 
Член од
7 септември 2008
Мислења
692
Поени од реакции
21
Ej ајде сега да изиграме, јас цел ден бев онлајн ... и излегов
може ?
Како може цел ден да си бил онлајн , кога јас од 3 до 12 бев на GR и ниту еднаш не се приклучи .

Ајде ако може и денеска ќе изиграме .

Од 1 па натаму сум тука .
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.081
Како може цел ден да си бил онлајн , кога јас од 3 до 12 бев на GR и ниту еднаш не се приклучи .

Ајде ако може и денеска ќе изиграме .

Од 1 па натаму сум тука .
Не мислев онлајн на ГР. Мислев на кајгана. ГР го оклучувам само кога треба да играм. Ајде пиши ми овде ПП кога ќе си тука и ќе играме.

--- надополнето ---

Само што се враќам од екскурзија (Австрија-Франција-Италија) со кого треба да играм, што, како, кажувајте.
Сите со кој што требаше да играш, те победија службено. Веќе играме 1/4 финале. Wait for next tournament :)

--- надополнето ---

Утре од 3 до кај 12 ќе сум тука па ќе се најдеме
И види.. а не беше :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom