FIFA 2011 PROMOTION CUP

Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
Ај и мене линк за пачот пратете по ПП. Манчестер термин....
 

Man-ce-ster

fanatic
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
707
ПРВИОТ ФИНАЛИСТ Е ТЕО. ЧЕСТИТКИ.
МЕЧОТ ПОМЕЃУ FILIPSIS I MAN-CE-STER ЗАВРШИ 1:1, УТРЕ КЕ ИГРАМЕ ПАК ЗА ДА ГО ДОБИЕМЕ ВТОРИОТ ФИНАЛИСТ.
 

Man-ce-ster

fanatic
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
707


ФИНАЛЕТО ДА СЕ ОДИГРА НАЈКАСНО ДО ЧЕТВРТОК 24.00
 
Член од
1 октомври 2010
Мислења
14
Поени од реакции
0
Абе се ви е океј турниров, ама јас не усепав да се пријавам на време и ќе ви ги расипев сметките. :)
Ќе чекам да почне вториот турнир, валда ќе го имат.
А кој е за чиста невина и пријателска партија нека ме побара на Gameranger Goran_Red.
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.433
Поени од реакции
9.670
Абе се ви е океј турниров, ама јас не усепав да се пријавам на време и ќе ви ги расипев сметките. :)
Ќе чекам да почне вториот турнир, валда ќе го имат.
А кој е за чиста невина и пријателска партија нека ме побара на Gameranger Goran_Red.
и пак касниш :)
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
Teufelchen 9 - 1 goodlife_filipsis
(CSKA Moscow) - (Manchester United)

Се што шутна влезе. Се живо буквално а јас се што шутнав фати Акинфеев. Ноу комент.

Честито победа!
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
280
Поени од реакции
5
Да не знае некој како се конфигурира рутер на t-home Thomson TG782 за да можам да креирам и да не ме кикнуваат нон-стоп ?
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.433
Поени од реакции
9.670
ЧЕСТИТКИ ТЕО ! ! ! :pipi::pipi::helou::helou::pehar::pehar::pehar::pehar::cug::cug::bravo::bravo::oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom