FIFA 2011 PROMOTION CUP

Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
Wachira 0 - 1 goodlife_filipsis
(Barcelona) - (Manchester United)


Одличен натпревар. Преполн со шанси но за жал само со еден гол. Wachira имаше и пенал но го утна со Меси. Честитки до Wachira за одличниот натпревар.
 
Член од
11 март 2008
Мислења
144
Поени од реакции
60
Wachira 0 - 1 goodlife_filipsis
(Barcelona) - (Manchester United)


Одличен натпревар. Преполн со шанси но за жал само со еден гол. Wachira имаше и пенал но го утна со Меси. Честитки до Wachira за одличниот натпревар.
Да додадам дека од 20минута играше против компјутеро, а до 20 минута играв јас со тешки лагови. гг
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
Да додадам дека од 20минута играше против компјутеро, а до 20 минута играв јас со тешки лагови. гг
Вчера да го дадеше пеналот ќе се сменеше многу утакмицата. Но што е тука е. :)

--- надополнето ---

Со кој победник од 1/4 финале треба да играм во 1/2 финале? Со победникот од кој меч 2,3 или 4?
 
Член од
11 март 2008
Мислења
144
Поени од реакции
60
Вчера да го дадеше пеналот ќе се сменеше многу утакмицата. Но што е тука е. :)

--- надополнето ---

Со кој победник од 1/4 финале треба да играм во 1/2 финале? Со победникот од кој меч 2,3 или 4?
Би го дал... да играв јас
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Wachira 0 - 1 goodlife_filipsis
(Barcelona) - (Manchester United)


Одличен натпревар. Преполн со шанси но за жал само со еден гол. Wachira имаше и пенал но го утна со Меси. Честитки до Wachira за одличниот натпревар.
Да додадам дека од 20минута играше против компјутеро, а до 20 минута играв јас со тешки лагови. гг
Вчера да го дадеше пеналот ќе се сменеше многу утакмицата. Но што е тука е. :)

--- надополнето ---

Со кој победник од 1/4 финале треба да играм во 1/2 финале? Со победникот од кој меч 2,3 или 4?
Би го дал... да играв јас
Иди правдај се на друг таму...
Не треба да се мешам ама да прашам: Кој хостираше? Филип или вачира?
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
Нема што тука пробавме да играме нејќеше ај остаивме за вечер. Вечерта повторно нејќше но некако успеавме и изигравме 1 - 0 за мене. Сега утредента го читам коментарот и му викам зашто така си пишал ми вика така беше немав нет цело време. Како прво цело време додека игравме ти светеше зелено и беше во собата баш проверував минимизирав на моменти. Цело време над твоите играчи пишуваше твоето име. Тоа е знак дека си играл бидејќи ако не си играл ти воопшто немаше да го има тој знак. Викаш си немал нет. Па беше сигурно едно 30 минути после утакмицата онлајн. За после незнам зашто јас се исклучив. Не ме дупи у здрав мозок ебаго. Ако си изгубил признај ќе има следен турнир можда ако се паднеме ќе ме тепаш. Толку од мене...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom