FIFA 2011 PROMOTION CUP

Член од
11 март 2008
Мислења
144
Поени од реакции
60
wachira 3-0 man-ce-ster
wachira 6-1 novica66
wachira 5-0 dex
wachira 0-0 5hiny_mkd
wachira - tigar (службена)
wachira - Djelatimus ( не е влезен чоеко на гејм ренџеров од божик)
GG
 
Член од
17 октомври 2010
Мислења
52
Поени од реакции
3
5hiny_mkd 4-1 DEX
5hiny_mkd 5-0 man-ce-ster
5hiny_mkd 0-0 wachira
5hiny_mkd - tigar (sluzhbena)
5hiny_mkd - Djelatimus ( sluzhbena)
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Момци, бев зафатен со факс имам колоквиумска недела и не стигнав до нет. Сега сум слободен 3-4 саата. Кој сака да изиграме ајде.
Инаку им се извинувам на сите што не бев во можност да одиграм. Нема да се повтори на следниот турнир, доколку биде организиран после четврток :)
 
Член од
11 март 2008
Мислења
144
Поени од реакции
60
Момци, бев зафатен со факс имам колоквиумска недела и не стигнав до нет. Сега сум слободен 3-4 саата. Кој сака да изиграме ајде.
Инаку им се извинувам на сите што не бев во можност да одиграм. Нема да се повтори на следниот турнир, доколку биде организиран после четврток :)
Ајде влези на гејм ренџер ;)
 

Man-ce-ster

fanatic
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
707


СЕ ИГРА ЕДЕН МЕЧ.
НАТПРЕВАРИТЕ МОЖАТ ДА ЗАПОЧНАТ ОД ПОНЕДЕЛНИК ДО ЧЕТВРТОК. ОД ПЕТОК СЕ ИГРААТ 1/2 ФИНАЛЕТО И ФИНАЛЕ.
ДОКОЛКУ НАТПРЕВАРОТ ЗАВРШИ НЕРЕШЕНО СЕ ИГРА УШТЕ ЕДЕН НАТПРЕВАР.
 
Член од
24 октомври 2010
Мислења
36
Поени од реакции
2
Kako vaka Don Djelatimus vo 1/4 finale a nema so mene izigrano ?Vo slucaj jas da pobedam so nego ke imame isti bodovi.Ve molam preipitajte ja situacijata,ako gresam popravete me .Poz
 

Man-ce-ster

fanatic
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
707
Kako vaka Don Djelatimus vo 1/4 finale a nema so mene izigrano ?Vo slucaj jas da pobedam so nego ke imame isti bodovi.Ve molam preipitajte ja situacijata,ako gresam popravete me .Poz
ЕВЕ ДА КАЖЕМЕ ДЕКА СЛУЖБЕН РЕЗУЛТАТ МЕЃУ ВАС Е 0-0. СО ОВОЈ РЕЗУЛТАТ КЕ ИМА 3 БОДА ПОВЕЌЕ ОД ТЕБЕ.ПОИНАКУ НЕМОЖЕ БИДЕЈЌИ ЈАС СУМ СВЕДОК ДЕКА ТИ СИ ТОЈ ШТО НЕМОЖЕШЕ ДА ВЛЕЗЕ ВО ИГРАТА.ИНАКУ КОРЕКТЕН ИГРАЧ СИ АМА ТОА Е НАЈРЕАЛНО.
 
Член од
24 октомври 2010
Мислења
36
Поени од реакции
2
Gresis,vlegovme dvata vo igra vo sobata na wachira ama pak nekese da se pusti,mislam se pusti ama kaj so sutira sam i igrata nekese da pocni i sega go vikav da probame pak da igrame sami i toj ofline zamina.
 
Член од
11 март 2008
Мислења
144
Поени од реакции
60
По кој принцип се бирани? 1 со 4, 2 со 3 ... ?
 
Член од
24 октомври 2010
Мислења
36
Поени од реакции
2
Ako ima izmena vo odlukata izvestete me samo da se znaj deka ne e do mene problemot.I ako treba utre ke izigrame so Don Djelatimus ne e problem.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom