FIFA 2011 PROMOTION CUP

Член од
7 септември 2008
Мислења
692
Поени од реакции
21
Ајде тука сум сега , влагај на GR !

Гледам и овде си онлајн !
 

Man-ce-ster

fanatic
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
707
Ajde Paskal pisi neso.

--- надополнето ---

5HINY_MKD VS TEUFELCHEN

GOODLIFE FILIPSIS VS (PASKAL Vs MAN-CE-STER).
 

Man-ce-ster

fanatic
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
707
5HINY_MKD VS TEUFELCHEN


GOODLIFE FILIPSIS VS MAN-CE-STER


ОВА СЕ ПОЛУФИНАЛНИТЕ ДВОЈКИ. ДОКОЛКУ СТЕ ВО МОЖНОСТ ИНСТАЛИРАЈТЕ PACH 1.0.1 I VO LIGA KE IGRAME SO OVOJ PACH.
ПОЛУФИНАЛНИТЕ НАТПРЕВАРИ ДА СЕ ОДИГРААТ НАЈКАСНО ДО ПОНЕДЕЛНИК.
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.433
Поени од реакции
9.670
5HINY_MKD VS TEUFELCHEN


GOODLIFE FILIPSIS VS MAN-CE-STER


ОВА СЕ ПОЛУФИНАЛНИТЕ ДВОЈКИ. ДОКОЛКУ СТЕ ВО МОЖНОСТ ИНСТАЛИРАЈТЕ PACH 1.0.1 I VO LIGA KE IGRAME SO OVOJ PACH.
ПОЛУФИНАЛНИТЕ НАТПРЕВАРИ ДА СЕ ОДИГРААТ НАЈКАСНО ДО ПОНЕДЕЛНИК.
Можи објаснување зошто да го инсталираме?
 

Man-ce-ster

fanatic
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
707
Можи објаснување зошто да го инсталираме?
90 % ОД БАЛКАНСКИТЕ ЛИГИ СЕ ИГРААТ СО ОВОЈ ПАЧ. ИСТО ТАКА И 90% ОД ИГРАЧИТЕ НА ФИФА НА GAMERANGER ИГРААТ СО ОВОЈ ПАЧ, ТАКА ДА ЗА ДА НЕ НИ БИДЕ ПОТЕШКОТИЈА ПОВРЗУВАЊЕ СО ДРУГИ ИГРАЧИ И ДРУГИ ЛИГИ НАЈДОБРО Е ДА ГО ИНСТАЛИРАМЕ ПАЧОТ. ИНАКУ ОВОЈ ПАЧ НЕ СОЗДАВА НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ ВО ИГРАЊЕ-ПРОВЕРЕНО.
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.433
Поени од реакции
9.670
90 % ОД БАЛКАНСКИТЕ ЛИГИ СЕ ИГРААТ СО ОВОЈ ПАЧ. ИСТО ТАКА И 90% ОД ИГРАЧИТЕ НА ФИФА НА GAMERANGER ИГРААТ СО ОВОЈ ПАЧ, ТАКА ДА ЗА ДА НЕ НИ БИДЕ ПОТЕШКОТИЈА ПОВРЗУВАЊЕ СО ДРУГИ ИГРАЧИ И ДРУГИ ЛИГИ НАЈДОБРО Е ДА ГО ИНСТАЛИРАМЕ ПАЧОТ. ИНАКУ ОВОЈ ПАЧ НЕ СОЗДАВА НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ ВО ИГРАЊЕ-ПРОВЕРЕНО.
океј, фала на објаснувањето.
Дајте некој линк да го спуштиме или да бараме по интернети и триста чуда? :)
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
Линк од пачот за симнување...

--- надополнето ---

Сега да инсталирам пач или после турниров? Зашто ако јас имам пач а противникот нема не може да се игра. Манчестер пиши термин кога ти одговара...
 
Член од
17 октомври 2010
Мислења
52
Поени од реакции
3
Инсталирајте сите patch asap ! Турниров ќе се доигра со patch ! Teo термин ?
 

Man-ce-ster

fanatic
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
707
СИТЕ ИНСТАЛИРАЈТЕ ПАЧ. ТАКА КЕ ПРОДОЛЖИ ТУРНИРОТ.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom