FIFA 17

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.234
Поени од реакции
41.544
Како не кажа порано, сабајле одам на одмор. Не е можно дa се слимне за 5-6 саати. :D
vecerva iskoci, potocno pred okolu pola saat.
baska nema mn sideri, sporo se siminja bem i 100 majki.
 
Последно уредено:

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Аууу, не знам колку ми е спремен лаптопов за играва, ама се надевам ќе може да се игра бар 1 утакмица без да кочи. По 3-4 на ден доволно се. :D
 
Член од
7 септември 2010
Мислења
1.166
Поени од реакции
1.262
Имам проблем со Фифава никако не можам да пуштам онлајн пријателска и не само ја четворица другари сме никој со никого неможе да игра,се исклучува и вика изгубена конекција.Се утепавме од муабет праење на ФБ со техничка подршка и само не мавтаат викаат денеска утре ке биде среден проблемот.Другото ми е се во ред,онлајн си играм и ко оп можам да играм.Ако има некој сличен проблем и решение за истиот би бил ептен благодарен за помошта.
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
Имам проблем со Фифава никако не можам да пуштам онлајн пријателска и не само ја четворица другари сме никој со никого неможе да игра,се исклучува и вика изгубена конекција.Се утепавме од муабет праење на ФБ со техничка подршка и само не мавтаат викаат денеска утре ке биде среден проблемот.Другото ми е се во ред,онлајн си играм и ко оп можам да играм.Ако има некој сличен проблем и решение за истиот би бил ептен благодарен за помошта.
Обрати се овде. 24/7 се достапни.
 
Член од
7 септември 2010
Мислења
1.166
Поени од реакции
1.262
Обрати се овде. 24/7 се достапни.
Тука се обративме,ама ѓабе што не пробавме и пак ништо има некој проблем неможе никој со никого френдли меѓу нас да игра а ко-оп ја и некој другар со некој рандом од светот си работи.
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.135
Поени од реакции
5.241
Тука се обративме,ама ѓабе што не пробавме и пак ништо има некој проблем неможе никој со никого френдли меѓу нас да игра а ко-оп ја и некој другар со некој рандом од светот си работи.
Дај да направиме pro club да играме ?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Член од
7 септември 2010
Мислења
1.166
Поени од реакции
1.262
Дај да направиме pro club да играме ?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
На пц сум ја,пиши јузер да те аднам барем ќе пробам со тебе дали ќе можам френдли да играме.А за про може,ние сме четворица.
 
Член од
21 јуни 2017
Мислења
14
Поени од реакции
6
Здраво, другари. Може ли некој да ми пушти во ПП линк за торентот за 17ка ако е излезена?
 
Член од
16 јули 2010
Мислења
2.950
Поени од реакции
1.923
Друштво има некое чаре за контроливе да се мењаат, во играта таа опција не функционира, кај инсталацијава како што е кај пес не најдов...


Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Ептен мизерна игра бе. На секој играч топката му се одбива од нога како од дрво, долг пас во средина не може да дадеш, секој центаршут гол примам, прсти кршиш додека да дојдеш до гол, играчи се поминуваат само со „финти“, секој дефанзивец е побрз од моиве играчи кога се со топка. Кој курац е со пеналиве?????
Сето ова горе е или точно или не знам да ја играм :icon_mrgr:
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Ептен мизерна игра бе. На секој играч топката му се одбива од нога како од дрво, долг пас во средина не може да дадеш, секој центаршут гол примам, прсти кршиш додека да дојдеш до гол, играчи се поминуваат само со „финти“, секој дефанзивец е побрз од моиве играчи кога се со топка. Кој курац е со пеналиве?????
Сето ова горе е или точно или не знам да ја играм :icon_mrgr:
Ме бендиса што на крај сам си одговори :D[DOUBLEPOST=1501516765][/DOUBLEPOST]
Друштво има некое чаре за контроливе да се мењаат, во играта таа опција не функционира, кај инсталацијава како што е кај пес не најдов...


Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
Имам објаснувано на претходните фифи. Функционира на принцип swap. Значи ги заменуваш дур не си ги направиш како што ти одговараат.
 
Член од
16 јули 2010
Мислења
2.950
Поени од реакции
1.923
Ме бендиса што на крај сам си одговори :D[DOUBLEPOST=1501516765][/DOUBLEPOST]
Имам објаснувано на претходните фифи. Функционира на принцип swap. Значи ги заменуваш дур не си ги направиш како што ти одговараат.
Да, ја открив финтата сепак фала... Долгогодишен пес играч сум и имам прпблеми со свикнување... Кажи ми трансфери како да наместам има печ нешто?

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Да, ја открив финтата сепак фала... Долгогодишен пес играч сум и имам прпблеми со свикнување... Кажи ми трансфери како да наместам има печ нешто?

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
Бидејки одамна не сум ја пиратизирал искрено не сум многу упатен, ама мислам дека нема со оглед на тоа што трансферите на оригиналот се апдејтоваат во сејф фајловите.
Среќа што воопшто е кракната.
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
Вие што користите кракирана верзија, дали ви функционира RS на гејмпадот?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom