FIFA 17

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.009
Поени од реакции
6.040
Не заебавај. Му има опцуено жената. Јасно се слуша :D
Среќа мене не ми се десиле вакви ствари до сеа,

Му ја земав и оваа на брат ми, со што нарпавив хет трик со фифиве до сеа. 31е на CDKeys(за заинтересираните) на црни Петко :D.
Графика има супер, посебно при хајлајтс-и.
За играње е некако лесна, изиграв 3 пријателски на леГенд, и при тоа успеав да не примам гол, но штета не успеав ни да дадам.
Пуштив кариера(мастер лига) и тоа ќе играм, али по малце, па кога ќе ја поиграм ко шо треба, ќе ја пофалам, или испјуцајм сочно :D.
 
Член од
8 август 2015
Мислења
274
Поени од реакции
134
Momci Kje Mozete Da Mi Kazete kako da napravam da ja igram fifa 17 na orgin ama toaa hack free sto e ?
ako znae nekoj da mi pomogne ? mn mi se igra od sekogas sum igrala igricki pogotovo fifa i pes[DOUBLEPOST=1493404830][/DOUBLEPOST]Momci Kje Mozete Da Mi Kazete kako da napravam da ja igram fifa 17 na orgin ama toaa hack free sto e ?
ako znae nekoj da mi pomogne ? mn mi se igra od sekogas sum igrala igricki pogotovo fifa i pes
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Momci Kje Mozete Da Mi Kazete kako da napravam da ja igram fifa 17 na orgin ama toaa hack free sto e ?
ako znae nekoj da mi pomogne ? mn mi se igra od sekogas sum igrala igricki pogotovo fifa i pes[DOUBLEPOST=1493404830][/DOUBLEPOST]Momci Kje Mozete Da Mi Kazete kako da napravam da ja igram fifa 17 na orgin ama toaa hack free sto e ?
ako znae nekoj da mi pomogne ? mn mi se igra od sekogas sum igrala igricki pogotovo fifa i pes
Иако е пишано наназад и не само на оваа тема и претходните 2-3 изданија, крак за фифа нема и нема ни да има.
Затоа ќе си ја искешираш и ке ја играш free кога сакаш и колку сакаш :D
Offline мислам дека фифата преку оригин може да се инсталира на up to 5 PCs.
 
Член од
8 август 2015
Мислења
274
Поени од реакции
134
FIFA 16 Ima Krak Jas Ja Igram Cela bez denar da dadam za nea
a za novata da uste nema
i kako go najdov krakot na youtube totorijali i mi uspea
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.132
Поени од реакции
5.240
Ја има некој оригинал да играме?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Член од
22 септември 2016
Мислења
17
Поени од реакции
5
на која страна е моментално најефтина фифа17 за ПЦ диџитал копи...? на G2A беше околу 1800ден да не има некој проверена страна за поефтино...? тенкју ин адвенс!
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
на која страна е моментално најефтина фифа17 за ПЦ диџитал копи...? на G2A беше околу 1800ден да не има некој проверена страна за поефтино...? тенкју ин адвенс!
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-fifa-17-cd-key-compare-prices/
Јас би те советувал за инстант-гејминг. Одма ти стига кодот и секогаш се меѓу најефтините цени.
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.649
Поени од реакции
1.538
на која страна е моментално најефтина фифа17 за ПЦ диџитал копи...? на G2A беше околу 1800ден да не има некој проверена страна за поефтино...? тенкју ин адвенс!
4€ на ЕА Акцес, месечно, успат со Батлефиелд 4/Хардлајн и Титанфалл.
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.132
Поени од реакции
5.240
на која страна е моментално најефтина фифа17 за ПЦ диџитал копи...? на G2A беше околу 1800ден да не има некој проверена страна за поефтино...? тенкју ин адвенс!
Земи си Origin Access 4€ месечно добиваш еден куп игри како што пиша членов погоре кога не ти се игра зљеби не плаќај кога ти се игра платиш и имаш еден месец да тепаш досада, ако сте за може да се организираме турнири да правиме или да формираме Be a Pro Club добра ствар е и тоа и да млатиме против други онлајн.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Член од
22 септември 2016
Мислења
17
Поени од реакции
5
Земи си Origin Access 4€ месечно добиваш еден куп игри како што пиша членов погоре кога не ти се игра зљеби не плаќај кога ти се игра платиш и имаш еден месец да тепаш досада, ако сте за може да се организираме турнири да правиме или да формираме Be a Pro Club добра ствар е и тоа и да млатиме против други онлајн.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Супер тоа што викаш... :) ама јас по саат два ако седнам во неделата да изладам мозок... обично офлајн играм пошто немам многу време... се дешава некогаш и по 2-3 месеци ништо да не играм... затоа повеќе ми одговара да си ја имам спремна за кога ќе ми текне... а иначе многу е добро ова оригин акцес и ефтино... ехх.. да имав време повеќе... ќе млатев по 10 текми на саат... :) фала дечки :)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.216
Поени од реакции
41.345
pisav pred nekoj den vo temata za opsti diskusii za igri, denuvo pocna da paga mnogu, i deka prasanje na vreme e i koga fifata ke iskoci ... so there you go, momentalno izleze na zamunda.
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
pisav pred nekoj den vo temata za opsti diskusii za igri, denuvo pocna da paga mnogu, i deka prasanje na vreme e i koga fifata ke iskoci ... so there you go, momentalno izleze na zamunda.
Како не кажа порано, сабајле одам на одмор. Не е можно дa се слимне за 5-6 саати. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom