FIFA 17

Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Вие што користите кракирана верзија, дали ви функционира RS на гејмпадот?
Функционалноста на контролите зависи од контролерот. Ако користиш лиценциран (пример Лоџитек) се си е ок, без разлика дали е кракната или не и сите buttons функционираат без да бидат измешани ко кај контролерите од 150ден.
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.130
Поени од реакции
5.239
Ме бендиса што на крај сам си одговори :D[DOUBLEPOST=1501516765][/DOUBLEPOST]
Имам објаснувано на претходните фифи. Функционира на принцип swap. Значи ги заменуваш дур не си ги направиш како што ти одговараат.
Не знаеш да ја играш, ке се научиш и ја имав проблеми доаѓам од фифа 14 на оваа немав машина да ги играм другите.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
Функционалноста на контролите зависи од контролерот. Ако користиш лиценциран (пример Лоџитек) се си е ок, без разлика дали е кракната или не и сите buttons функционираат без да бидат измешани ко кај контролерите од 150ден.
Не ми се измешани контролите, се си функционира добро освен десниот стик. Воопшто нема опција во играта за да го контролирам. Во ФИФА 16 кракираната,си функционираше.
 
Член од
16 јули 2010
Мислења
2.933
Поени од реакции
1.914
Не сум покрај компјутер... Па ќе објаснам вака на слепо
Трансфери може да се убацат преку фајл кој е 4 мб... Пишете на гугл летни трансфри и ќе ви излезе... Одзипуваш и го ставаш во мајдокументс фифа сетингс... После тоа пишташ играта и идеш лоад профајл и ги имаш документот скуад и тоа е тоа... Просто и едноставно...

Значи постои опција играта да се игра со трансфери

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.130
Поени од реакции
5.239
Сите што сакаат да играат Be-a-Pro направив клуб Goal Diggers Сино бел грб приклучете се да маваме онлајн заедно

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Член од
22 септември 2016
Мислења
17
Поени од реакции
5
Излезе демото за Фифа18... моментално го спуштам.. ја проба некој? импресии?
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
255
Поени од реакции
135
Излезе демото за Фифа18... моментално го спуштам.. ја проба некој? импресии?
Ја испробав јас, има графиката и гејмплејот се подоборени од фифа 17, навивачите исто така и кога ќе постигнеш гол има голем делириум меѓу нив,имаш quick substitution местиш пред да почне мечот 3 измени и на една копче ги правиш измените без да влагаш во тактики итн.нови радувања на играчите и потешко се одзима топка за разлика од фифа 17 :)
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.648
Поени од реакции
1.538
Од вечер (утре) можете да си ја инсталирате ФИФА, во склоп на Гаме Трајалс акцијата на Оригин Акцес и ЕА Акцес на Иксбокс Оне. Тоа е услуга со која за месечна претплата од 4€ добивате пристап до голем број игри на ЕА како и можност новите игри да ги играте недела дена пред излегување, напомена приказната за Алекс Хунтер ќе биде ограничена. Според мене ова е фер цена за се што нуди оваа услуга. Ако сакате можете да пробате па да споделите импресии овде или во нова тема.
https://www.origin.com/irl/en-us/store/origin-access/trials
 
Член од
22 септември 2016
Мислења
17
Поени од реакции
5
Од вечер (утре) можете да си ја инсталирате ФИФА, во склоп на Гаме Трајалс акцијата на Оригин Акцес и ЕА Акцес на Иксбокс Оне. Тоа е услуга со која за месечна претплата од 4€ добивате пристап до голем број игри на ЕА како и можност новите игри да ги играте недела дена пред излегување, напомена приказната за Алекс Хунтер ќе биде ограничена. Според мене ова е фер цена за се што нуди оваа услуга. Ако сакате можете да пробате па да споделите импресии овде или во нова тема.
https://www.origin.com/irl/en-us/store/origin-access/trials
Веќе три месеца користам Ориџин Акцес за ПЦ... супер работа... има супер наслови за 250ден џам... сега ќе го пробам трајалот на Фифа18... инаку и јас препорачувам Ориџин акцес ...ефтино и одлична листа на игри има :aplauz:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.209
Поени од реакции
41.243
nema tema za 18kata, ali gledam ja ima izlezeno na zamunda.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom