eTr0xX
Поени од реакции
133

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • М
  Гледам ерепублик си ја играл порано, не додадоа дури сега како држава па ако сакаш врати се ќе ни треба секој играч. Поздрав
  Ако мене ме прашуваш да се исплати не знам за тебе ако имаш време да ја правиш се исплати....Од таа количина ти испаѓаат 2 димни ја смесата ја ставав во мали боци на парфем од нивеа што се али додека го отвориш шишето уште толку ке се мачиш...па сеа ти види:)
  Да да секако дека ми успеа али првиот пат, али дека многу се чека едно 2 саата само за 2 димни вториот пат усрав работата и стајв од сите дози 4 пати повеќе и ми екслодира тенџерето и цела смеса ми падна на ногаи лузна имам до ден денес а го прав пред 2 години...Така да ставај ја само количината што ја пишува никако повеќе од даденото:)И прави ја надвор на плинска боца и имај шише вода до тебе.Поздрав
  Za patikite sto si prasuval vo temata "kade mozam da najdam?" Sega vidov.. patikite gi zemav 3200 na popust vo artur shoes vo gtc.. Pozdrav ;)
  не знам кој е, ја играв порано играва со 9.1 пач.

  sorry:smir:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom