FIFA 13

Член од
5 октомври 2012
Мислења
16
Поени од реакции
4
Има ли начин за да се добие некако клуч за Origin за да се игра пиратската fifa 13 онлајн
 

Zakon4eto

ПОЧЕСЕН ЧЛЕН
Член од
27 август 2011
Мислења
1.377
Поени од реакции
292
После толку врмее не успеав да најдам добра верзија од играва .. која ја користиш..или ке морам оригиналка да купувам :/
Еве ти линк (ова е од јутјуб, линкот го имаш во description - за да не ме банираат за пиратерија) од кај јас ја симнав, оригинал е само инсталационото мени е нешо "Reloaded".
Иначе шо пари ќе фрлаш по игри? ;)
--- надополнето: 26 ноември 2012 во 19:07 ---
Има ли начин за да се добие некако клуч за Origin за да се игра пиратската fifa 13 онлајн
Симни си "reloaded", шо ќе ти се клучеви-мучеви. ;)
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.144
Поени од реакции
5.275
Еве ти линк (ова е од јутјуб, линкот го имаш во description - за да не ме банираат за пиратерија) од кај јас ја симнав, оригинал е само инсталационото мени е нешо "Reloaded".
Иначе шо пари ќе фрлаш по игри? ;)
--- надополнето: 26 ноември 2012 во 19:07 ---


Симни си "reloaded", шо ќе ти се клучеви-мучеви. ;)
Па сакав да ја купам затоа што не успаев да најдам верзија што ке ми работи а и кеиф ми е да ја испробам онлајн се канам 1 недела да одам до југотон и денеска кога поминав ми викаат дојди после 1ви распродадена е за PC :tapp:
P.S фала за линкот ке го пробам да се надеваме дека ке работи ... :D
 

Zakon4eto

ПОЧЕСЕН ЧЛЕН
Член од
27 август 2011
Мислења
1.377
Поени од реакции
292
Па сакав да ја купам затоа што не успаев да најдам верзија што ке ми работи а и кеиф ми е да ја испробам онлајн се канам 1 недела да одам до југотон и денеска кога поминав ми викаат дојди после 1ви распродадена е за PC :tapp:
P.S фала за линкот ке го пробам да се надеваме дека ке работи ... :D
За онлајн мислам дека треба некој пач да се инсталира, али за офлајн проверено 10000% работи. Иначе е закон, мислам дека би ти било и супер офлајн да си ја играш. :)

P.S А во Југотон какви игри има, има и за PC, PS3, XBOX360?
Ја има ли GTA 4 и колку пари е од прилика за PC? :)
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.144
Поени од реакции
5.275
За онлајн мислам дека треба некој пач да се инсталира, али за офлајн проверено 10000% работи. Иначе е закон, мислам дека би ти било и супер офлајн да си ја играш. :)

P.S А во Југотон какви игри има, има и за PC, PS3, XBOX360?
Ја има ли GTA 4 и колку пари е од прилика за PC? :)
Уф..не успеав да ја видам ГТА 4 на брзина влегов и прашав фифа дали ја има - немало,PES(јебига така ми дојде да прашам не дека ке ја земев) и тоа немало -_- Black Ops 2 мислам дека ја имат добиено..како и да е за PS 3 ги има и фифа и пес-от,поточно поголем избор на игри имаш за Сони и Икс Бокс него за Пи Си им заминале новите .. или малку донеле или пак економските реформи на Грујо даваат резултати па се купуваат оригиналки на големо :P
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.144
Поени од реакции
5.275
За онлајн мислам дека треба некој пач да се инсталира, али за офлајн проверено 10000% работи. Иначе е закон, мислам дека би ти било и супер офлајн да си ја играш. :)

P.S А во Југотон какви игри има, има и за PC, PS3, XBOX360?
Ја има ли GTA 4 и колку пари е од прилика за PC? :)
Е друже фала многу .. работи играва перфект .. до кракот било .. :D
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.144
Поени од реакции
5.275
Па само заради кракот ја симна паk? :tapp: :D
Не не ... го симнав само кракот што беше ставен во описот на видеото ... ја имаше целата верзија и само кракот и прво пробав со кракот ако не идеше ке ја симнував целата верзија .. :D Бај д веј .. и да сум ја симнал цела верзија нема што да жалам 200 гига лимит со 3-4 MB/S на најјаките торенти на тие послабите 1-2 MB/S :)
 

Zakon4eto

ПОЧЕСЕН ЧЛЕН
Член од
27 август 2011
Мислења
1.377
Поени од реакции
292
Не не ... го симнав само кракот што беше ставен во описот на видеото ... ја имаше целата верзија и само кракот и прво пробав со кракот ако не идеше ке ја симнував целата верзија .. :D Бај д веј .. и да сум ја симнал цела верзија нема што да жалам 200 гига лимит со 3-4 MB/S на најјаките торенти на тие послабите 1-2 MB/S :)
Пријатно играње! :)
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Добро бе пичка му матер само јас незнам како треба или стварно неможиш да си одбериш кои играчи да шуткат пенали во пенал рулетот?
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.562
Поени од реакции
52.359
Добро бе пичка му матер само јас незнам како треба или стварно неможиш да си одбериш кои играчи да шуткат пенали во пенал рулетот?
Пред да почне изведувањето не ти дава листа со играчите за да ги наместиш? :D
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Кога ќе го одберам тимот и kick off и ми се исклучува играта, а се пушта (го ставив и кракот) и ми прави проблем со тоа што се исклчучува. Помош?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom