FIFA 13

Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
ЦЦЦ !!! Сеа си играм на Хбох-от Ултимејт тим и 3та лига сум си и ми фали 1 бод за во втора , а има уште една утакмица ... И само што ја почнувам последната утакмица типот си ја гаси играта на 0-0 и на мене не ми дава ни еден бод и си останувам со 11 бода и не влегов во втора (n) Ќе зеам ќе и се жалам на ЕА у курац!!!
 
Член од
11 февруари 2009
Мислења
546
Поени од реакции
78
Кој ке ми помогне ја симнав верзијата Reloaded и направив се како што пишуваше таму...И одам на играта да ја вкучам ни ми отвара ништо... што е проблемот ? :(
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
ЦЦЦ !!! Сеа си играм на Хбох-от Ултимејт тим и 3та лига сум си и ми фали 1 бод за во втора , а има уште една утакмица ... И само што ја почнувам последната утакмица типот си ја гаси играта на 0-0 и на мене не ми дава ни еден бод и си останувам со 11 бода и не влегов во втора (n) Ќе зеам ќе и се жалам на ЕА у курац!!!
ЕЕЕЕ вакви копилиња како ме нервираат.. не можеш асална утакмица да изиграш.
А им дадеш 2 гола, одма се исклучуваат. Лузери (n)
--- надополнето: 14 октомври 2012 во 18:43 ---
Sigurna li e ovaa strana? Nemoj da doniram 34 evra na nekoj talibanec...
Од таму ја купив фифа 12, и сега фифа 13 :)
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
На амазон ко што гледам сеуште е 20 евра.
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705

86, Bayern, ST. :D

Инаку сега играв против кокошките, во 90+, при резултат 0-0, од средината понапред фаул за нив, овој набацува и со ножички ми даваат гол. FML.
Преку куров веќе со вакви голови!
 
Член од
1 октомври 2011
Мислења
828
Поени од реакции
785
Ништо да ми поминет први колоквиуми и ја купвам играва.Нема филм против комјутер да играш,се здосадува.
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Ми јавува ерор "origin is not installed, please reinstall origin" што е ова, шо треба д анаправам за да ми ја пушти играта?
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.591
Поени од реакции
52.417
Ми јавува ерор "origin is not installed, please reinstall origin" што е ова, шо треба д анаправам за да ми ја пушти играта?
Да се вратиш неколку страни назад и да го најдеш одговорот на твоето прашање. Дури мислам и дека повеќе пати ќе го најдеш.
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Фејк адреса ставаш и готово, иам купено доста игри вака. Со SQRLUVIO паѓа на $23.99
Епа чим функционира таа фора и јас во иднина ќе правам така :)
Намерно од таму не ја купив зошто несакав да донирам 40$ (тогаш толку беше) :D
 
М

Мартин^

Гостин
Сакам да ја симнам играта, од каде е подобро да ја симнам од ThePirateBay или од Zamunda ? Ај ако некој знае нека ми прати линк од торент што нема проблем, по порака ако може.
--- надополнето: 15 октомври 2012 во 20:15 ---
Македонската репрезентација мислам дека ја нема во ФИФА 13 или се лажам ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom