FIFA 13

Lovec

http://trophymanager.com/
Член од
14 февруари 2010
Мислења
65
Поени од реакции
1
И јас играб Бе а про, почнав со Арсенал и Барса одма сакаше да ме купи (како и обично) ги одбив па изиграв една пријателска за Арсенал и дадов 2 гола после ме пуштија на позајмица најпрв во Јеовил ли како беа ;) ама ги одбив и сега сум во Шефилд Јунајтед па сега е јануари. прва сезона уште и имам дадено 12 гола се мислам во сите конкуренции играм на Професионал позиција напагач.

ИГРАВА Е ЗАКОН!!!!!!!
 

Epics™

Академски граѓанин
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.590
Поени од реакции
3.891
Може ли некој да ми објасни зашто на мене ми е толку тешка играва ?
Едноставно една акција како што треба неможам да склопам, а на ПЕС тоа ми идеше без проблем.

И да уште едно прашање.
Дриблинзи, финти некој совет да ми дадете како се прават ? Играм само со Keyboard сега за сега.
 
Член од
17 септември 2012
Мислења
896
Поени од реакции
515
Што е ова со контролите? Се наместам како што сакам, само не можам да наместам да се движам со стрелките. :eek:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Мислиш копачки, последниот модел се.... Nike Mercurial Vapor VIII ACC


Teufelchen |И.И| Tise_MKD Man-ce-ster goodlife_filipsis Ред Девил.... другарчиња ќе ја купуваме ли оригинал играва да правиме тата-мата овде бе ако се сеќавате, поздрав до вас ќе има реметење оваа година, осеќам. Нај јака игра за фудбал направена до сега другарчиња треба да си ја земеме оригинал, респект!
Еее, добри времиња беа тоа. Немам време сега брат иначе радо би . :)
 

beto10

Теле со визија
Член од
5 јануари 2009
Мислења
234
Поени од реакции
78
Што е ова со контролите? Се наместам како што сакам, само не можам да наместам да се движам со стрелките. :eek:
проГУГЛАЈ ќе најдеш :)

Инаку играта е доста тешка за играње , не сум ја играл редовно од 2008ма и е доста поразлична и пореална само треба многу играње да изучиш како работи играта ( поради зачестено играње ПЕС во последно време сум изгубил осет за ФИФА :$ ).
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Ја купи некој бе да ја поплешиме онлајн? :)
 
Член од
11 февруари 2009
Мислења
546
Поени од реакции
78
Ја инсталирав играта и одам play не излева ништо... што е проблемот да не знае некој ? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom