Far Cry 3

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
Кога ќе бидеш кај пештерата кај пријателите, ѕирни си на нет како да го најдеш тој артефактот зашто после амин. Мене само тоа ми остана, друго се комплетирав.
Ти пишувам за да не се нервираш одпосле како мене :D
Koja пештера поточно? Бев во пештерата под куќата на тој докторот одма после мисијата коа ја спасив женската.. Некој брод поправавме. Ваљда не е тоа?
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
Koja пештера поточно? Бев во пештерата под куќата на тој докторот одма после мисијата коа ја спасив женската.. Некој брод поправавме. Ваљда не е тоа?
Тоа е ама ќе идеш пак таму.
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241

Ако има некој проблем при инсталација и сл. слободно нека пише ќе му кажам во врска со играта :)
 
Член од
26 јануари 2013
Мислења
312
Поени од реакции
177
Гејмерчиња дајте бе сериски број , киген , нешто да ја активирам, не играм игри му инсталирам на внук ми само ама толку сум олд скулер шо појма неам кај да барам вакви работи , фала ви унапред. :D
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Гејмерчиња дајте бе сериски број , киген , нешто да ја активирам, не играм игри му инсталирам на внук ми само ама толку сум олд скулер шо појма неам кај да барам вакви работи , фала ви унапред. :D
ако ти е од Reloaded со крак е играта, не код, а крак е прилично олд скул
 
Член од
26 јануари 2013
Мислења
312
Поени од реакции
177

Ако има некој проблем при инсталација и сл. слободно нека пише ќе му кажам во врска со играта :)
баценцге ова се го правам. но ми бара сериски број. на Key Generator што јас го најдов не ми дава да го отпакувам ми бара пасворд на рар-от. Дај помогнете ми мислам ме фаќа склет голем од скапаниве игри ни играм ни ме интересираат само сакам да се приклучи и куртул!
 
Член од
8 октомври 2018
Мислења
14
Поени од реакции
2
Да не знае некој добар торент за играва?Јас ја купив од Стим,ама не работи.Пробaв да ја поправам на 300 различни начини{гледав клипчиња за поправка на играта,но се што е таму наведено не работи}.Плус,пробав 30-тина торенти од The Pirate Bay,Limetorents,Zamunda,1337x и Torent Download,но ништо не работи.
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
36
Поени од реакции
37
Здраво свим *)
Да ли неко има сачувану слику, поделите ? :cuc:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom